Když si na vás masérka lehne úplně celá a začne se klouzat po vašem vlhkém a naolejovaném těle takovým způsobem, že se jí nakonec uděláte mezi prsa, jde o zážitek, na který jen tak nezapomenete. V našich podmínkách jsou v zásadě dostupné dva typy takové masáže. Vyzkoušel jsem obojí, takže teď můžu zamachrovat a nabídnout trochu srovnání.

Olejová erotická masáž

Naložený v oleji

Erotická masáž, při níž z vás doslova stéká spousta příjemně zahřátého oleje, dokáže vaše smysly vybičovat až na maximum. Stanete se vnímavější, citlivější a nadrženější. Každý dotek vyvolá několikanásobnou odezvu oproti tomu, na co jste při běžné masáži zvyklí. A závěrečná masáž penisu, pokrytého příjemnou kluzkou vrstvou, je prostě něco nepopsatelného – jako v Thajsku (čtěte TADY). Ale zpátky na začátek.

Pěkně žhavá sprcha

Tak tím by to mělo vždycky všechno začít. Když vás masérka doprovodí a pomůže rozehřát vážně každý sval, je to úplná špička. Na olej přijde řada až na lehátku – upřímně, já se nejlíp cítím na japonských futonech nebo matracích položených přímo na zemi. Jinak se prostě nemůžu zbavit strachu, že to mojí masérce prostě jednou ujede až moc.

Nahřáté potěšení

Masáž pokračuje roztíráním nahřátého olejíčku pěkně po celém těle. Některé holky zahřívají olej přímo v dlaních, což je takové otravné – dlouho čekáte a navíc to někdy není dost. Raději mám takové, které si už předem olej nachystají do předehřáté misky třeba improvizované olejové lampy.

Hledejte bonus s aromaterapií

Olejová masáž kombinovaná s aromaterapií patří k tomu nejlepšímu, co u nás můžete dostat. Dobře zvolené vůně pohladí i povzbudí a dokonce vás zbaví bolestí hlavy. Vyzkoušeno. Skutečně dobré masérky se vás předem zeptají, s čím máte největší problém (stres, únava atd.), a podle toho vyberou vhodný olej.

A teď to přijde

Když konečně masérka zapomene na své ruce a dojde ke kontaktu body to body, zjistíte, že to všechno vážně stálo za to. Ta slast cítit na svém těle její rozpálenou kůži, vnímat svůdné křivky klína a prsů, které kloužou po těle nahoru a dolů absolutně bez zábran. Penis se dostane do vážně těsného kontaktu s vyholeným klínem a možná to bude vypadat, že každou chvíli zajede dovnitř. Bude sevřený mezi vaším a jejím bříškem jako ve svěráku a je dost dobře možné, že to nevydrží. Bude tak kluzký, že se spokojí s několika intenzivními doteky a orgasmus je na světě. Při dobře provedené olejové erotické masáži není často přímé dráždění vůbec potřeba. Všechno obstará jen dokonalá technika. Je to prostě něco docela jiného, než na co jste zvyklí.

P.S.: Vsadím se, že neznáte ani polovinu svých erotogenních zón. TADY to můžete ověřit.

A zase do sprchy

Na závěr je třeba olej zase smýt. Přiznám se, jde to trochu hůř. Rozhodně oceníte pomoc své masérky zejména v partii zad, zato budete krásně vonět ještě dlouho potom. To může být i nevýhoda, zvlášť pokud máte doma zvědavou manželku nebo přítelkyni, ale jinak je to fajn.

Erotická nuru masáž

Zatímco olejové masáže byly původně doménou indických krásek, ty nuru se inspirovaly v Japonsku. Používá se při nich speciální nuru gel z mořských řas. Původně šlo o výživné a ozdravné tonikum na pleť, ale pak nějaká nadržená kosmetička přišla na to, že když se dostane do styku s vodou, začne báječně klouzat.

Jaké je to s nuru gelem

Úvod můžeme klidně přeskočit, je to v podstatě to samé jako při olejové masáži. Rozdíl zaznamenáte až při masáži. Nuru gel je takový hebký a o hodně příjemnější než olej. Nijak nevoní a je průhledný. Rozhodně nelepí ani rychle nevysychá. Přirovnal bych ho asi nejblíž k silikonovému oleji (ale bez těch negativ). Znáte to, trochu vám ukápne na podlahu a už se vezete.

Vážně vlhký orgasmus

Holky, které se do nuru pustí, to musí vážně umět. Zvýšená vazkost nuru gelu totiž dovoluje použít techniky jako vystřižené s Kámasútry. U profesionálek tak dostanete žhavou masáž zadečkem spojenou s vrtěním a obraty přímo na penisu (bez zásunu, samozřejmě), masáž prsy a klouzání dopředu a dozadu od špiček na nohou až po hrudník. Tohle s obyčejným olejem prostě nejde. Když budete mít štěstí, a zbude vám trochu energie i na závěrečnou ruční práci, zažijete skutečnou extázi se vším všudy. Posunování předkožky po špičce žaludu v doprovodu hedvábného nuru gelu je jednoduše fantastické. Hodně to připomíná dobrý orál. Nekecám.

A zase sprcha

Výhodou nuru gelu je, že si s ním poradíte ve vlastní režii. Je rozpustný vodou a nezanechává žádné stopy. Jestli spěcháte nebo se po masáži ještě musíte vrátit do práce, bude to to pravé pro vás.

Takže nuru nebo olej?

Přímou odpověď na otázku v nadpisu nečekejte. Obě masáže mají něco do sebe a ani já nedávám pokaždé přednost jen jedné z nich. Záleží na tom, na co mám zrovna chuť (a čas).