Očekáváte, že 14. února opět dostanete od partnera povadlý květ, případně bonboniéru ze supermarketu? Vezměte tentokrát svátek zamilovaných do vašich rukou! Ukažte, co si pod oslavou vaší společné lásky představujete. Vyrazte do Františkových Lázní!

Pobyt v komfortním hotelu s maximální péčí

Hotel Bohemia ve Františkových Lázních umístěný v báječné lokalitě na kraji lázeňského parku vám nabízí pobytový balíček Svatý Valentýn. Vy a váš partner zakusíte nejen jedinečnou atmosféru města s okouzlující architekturou v empírovém a klasicistním stylu, nýbrž, a to především, i špičkovou péči wellness hotelu.

Pobytový balíček Svatý Valentýn zahrnuje dvě noci v pohodlně zařízeném pokoji, welcome drink, snídani, romantickou večeři při svíčkách a perličkovou koupel s vonnými oleji. Těšit se můžete na květiny jako pozornost, a že nebudou povadlé, na to vezměte jed.

Byl by hřích nevyužít dalších wellness procedur

Jistě, těžko se něco vyrovná společných chvílím v hotelovém pokoji. Na druhou stranu byste později mohli litovat, že jste se nenechali rozmazlovat ještě o něco víc. Hotel Bohemia totiž disponuje širokou nabídkou procedur. Masáže, koupele, zábaly i třeba kosmetické služby. Proč byste neměli z vašeho pobytu vytěžit maximum?

Z masáží zaslouží pozornost kromě tradičních například havajské, indické, thajské – máte šanci „procestovat“ takřka celý svět. Velmi příjemné jsou i masáže čokoládové nebo medové. Na Bohemia masáže Františkovy Lázně se zkrátka nezapomíná. Perličkovou koupel máte zahrnutou v ceně pobytového balíčku. Nicméně byste přece nechtěli přijít o čokoládovou, pivní či bylinnou koupel. Vířivka je samozřejmostí.

Zarezervujte si pobyt. Je nejvyšší čas!

Web Hotelu Bohemia www.hotelbohemia.cz vás dopodrobna seznámí s lokalitou, vybavením, pobytovými balíčky i veškerými nabízenými wellness procedurami. Pobyt si můžete snadno zarezervovat prostřednictvím telefonu, mailu nebo kontaktního formuláře. Mimochodem, víte přece, že se právě ve Františkových Lázních nachází socha nahého chlapečka Františka, kterého když se dotknete, otěhotníte. Tak na co čekáte?