Někdy mají celebrity světového formátu zcela normální požadavky. Vodu, jídlo, ručníky, možná piáno v samostatné šatně. Někdy to jsou však tak zvláštní rozmary, že pořadatelům dá pěknou fušku, než vše do puntíku splní. Říkáte si čím větší hvězda, tím šílenější požadavek? My vám přinášíme pár přinejmenším zvláštních požadavků, které některé celebrity mají.

Rihanna

Tato popová diva požaduje, aby její šatnu pořadatelé vybavili svíčkami a květinami. Odpočinout si musí na dva metry dlouhé bílé pohovce, která však nesmí být v kůži. Aby vše dobře ladilo, přes nábytek musí být přehozen ledově modrý šifon. K jídlu si barbadoská kráska ráda dává množství nezdravých potravin, které také nesmí chybět v její šatně.

Marylin Manson

Tento kontroverzní zpěvák na svých vystoupeních chce puštěnou klimatizaci na plné obrátky. V šatně rád pojídá gumové medvídky Haribo, popcorn do mikrovlnné trouby a vše to spláchne absinthem. Údajně si ještě přeje „plešatou a bezzubou prostitutku“ ovšem na kolik je toto pravdivé, nevíme.

Britney Spears

Zpěvačka označována za princeznu popu a mnozí pořadatelé jí za princeznu označují, alespoň co se jejich požadavků týče. Ty prý vydají na dlouhý seznam. Mezi nimi je například zarámovaná fotografie princezny Diany, sto kusů švestek a fíků, zubní pasta, cheesburgery z McDonalds bez housky, ryby a brambory a podobně.

Prince

Na svých koncertech měl Prince rád Yogi Choco čaj a svíčky, které mají uklidňující jasmínovou a levandulovou vůni. Všechny potraviny musely být v plastovém obalu a také byl rád, když mě k dispozici na telefonu lékaře, který mu předepisoval vitamíny.

Motley Crue

Tato hudební kapela na svých koncertech požadovala majonézu, dijonskou hořčici, krémové arašídové máslo. Pořadatelé jim rovněž měli zajistit samopal, čtyřmetrového hroznýše královského nebo schůzku v místní léčebně pro anonymní alkoholiky.