Léto je kromě mnoha jiných aktivit ideálním časem na rekonstrukci vaší domácnosti. Pakliže se chystáte do přeměny vaší kuchyně, aby dostala moderní vzhled odpovídající 21. století, pak vězte, že je nejlepší si nechat vyrobit nábytek přímo na zakázku.

Maximální využití místa je největším pozitivem skříní a dalšího nábytku na zakázku

Nábytek na míru přináší hned několik zásadních předností, což platí dvojnásob právě pro prostor kuchyně. Zejména v malých bytech, kde je obecně problém s nedostatkem místa, je potřeba využít každičký kout, aby se sem vešlo vše nezbytné a zároveň jste měli stále dost prostoru pro volný pohyb, což je velmi důležité.

Jestliže zvolíte nábytek na míru, který vám zhotoví vybraná firma, dojde nejprve k přesnému naměření příslušných ploch, načež se udělá návrh. Až v momentě, kdy jej odsouhlasíte, firma přistoupí k jeho výrobě a následné montáži přímo na místě. Díky tomu, že se namontují třeba vestavěné skříně, dají se využít i nepravidelné tvary místností a zákoutí, kam by se běžné volně stojící skříně z obchodů nevešly, případně by mezi nimi a stěnami zůstal volný prostor, což by dále zmenšilo užitnou plochu kuchyně. Vestavěný nábytek na míru lze samozřejmě aplikovat nejen do kuchyně, ale i do dalších pokojů ve vaší domácnosti.

Inspirujte se z fotografií již realizovaných kuchyní na míru

O tom, jak pěkně a zároveň funkčně působí místnost, v níž je nábytek na míru, se můžete přesvědčit v sekci kuchyně fotogalerie. Jedná se o projekty, jež realizovala tuzemská společnost JN Interier. Firma má dlouholeté zkušenosti s vytvářením nábytku na míru. Před samotnou výrobou vám vytvoří detailní návrh a cenovou kalkulaci, takže už od začátku máte jasný přehled o tom, na kolik peněz vás rekonstrukce či zařizování kuchyně vyjde.