Ohledně vlasů jsou ženy takřka pořád nespokojené. Ženy s kudrnatými vlasy chtějí mít vlasy rovné a hladké, ženy s rovnými vlasy zase touží po loknách a kudrlinkách. Jedny mají husté a objemné vlasy a někdy je problém všechno usměrnit, druhé ženy používají velkou spoustu přípravků, které podporují objem vlasů. Spousta přípravků obsahuje chemické látky, které nejsou pro vlasy nic dobrého.

Raději přírodní cesta

Mnoho stylingových produktů a zařízení mohou při pravidelném používání ničit strukturu vlasů. Ty následně slábnou, lámou se a vlivem toho nebudou vlasy tak kvalitní, jak si představujete. Existuje pár přírodních metod a způsobů, jak své krepaté a lehce kudrnaté vlasy můžete narovnat. Jak na to?

Rovné vyčesávání

Po sprchování vlasy nechejte volně proschnout, pokud je to možné. Neustálým sušením s pomoci fénu a podobně vlasy poškozujete. Každých pár minut je pročešte klasickým hřebenem, což je ještě lépe uhladí a nechá v rovném tvaru. Pokud potřebujete vysoušeč vlasů, zapněte studený vzduch.

Podmaňte si tvrdé kudrnaté vlasy

Počkejte, dokud vlasy neproschnou minimálně ze 70% a poté si udělejte nízký culík. Můžete si pomoci několika gumičkami, které aplikujete po celé délce vlasů. Můžete je také zakrýt šátkem a počkat, dokud vlasy nebudou úplně suché.

La toca trik

Také sledujete latinsko – americké filmy, kde mají všechny ženy tak dokonale rovné vlasy? Není to jen ve filmech, ale všechny ženy v Latinské Americe znají tento, na první pohled jednoduchý trik, který však může hodně pomoci. Jde o techniku, která se jmenuje la toca a jde o to, že poté, co si ženy z těchto zemí umyjí, vysuší si je chladným vzduchem nebo je nechají volně uschnout. Poté zabalí většinou suché vlasy okolo hlavy, zachytí sponkami a jdou spát. Ráno se probouzí s lesklými a rovnými vlasy.