Potřebujete do domu kvalitní dečku nebo něco do ložnice? Pak již víc nepolemizujte. Můj domácí obchůdek byl založen právě proto, aby nabídl zájemcům jen ty nejoriginálnější výrobky za přijatelné ceny. Řídíme pobočku již léta v našem mateřském městě Kolíně a v průběhu této doby jsme potěšili davy spokojených zákazníků. K výrobkům, které je nejžádanější, patří právě deky, polštářky, trička, prostěradla atd.

Nabízíme špičkovou hodnotu za vynikající cenu. Polštáře a jiné výrobky vyrábíme z bavlněné suroviny, který zaručuje jemnost. V případě, že není výrobek to nejhebčí, jaké jste jen vyzkoušeli, pak máme samozřejmě záruku vrácení peněz.

Pokud můžeme doporučit, zkuste omrknout naši nabídku dek z mikrovlákna. Jsou v poslední době velmi populární a jdou na odbyt. Taková hebká deka je příjemná věcička do domácnosti, k večernímu posezení u filmu nebo knihy. Rozhodně se nikdy neztratí. Hebké deky nabízíme v různých barvách.

Výrobky najdete obecně v různých rozměrech, stejně tak jiné ložní soupravy. Stačí se podívat na web našeho shopu a vyzkoušet. Platit lze převodem, kartou a podobně. Dopravce nabízíme například Českou poštu nebo i DPD.