Vlastnit rodinný dům v Praze bývá snem mnoha rodin. Bohužel, v povědomí většiny z nich je zakódováno, že tento sen zůstane navždy jen pouhým snem, protože získat rodinný dům je zcela nemožné. Opak je ale pravdou. V současnosti v naší metropoli vznikají nové čtvrti, kde máte možnost si rodinný dům koupit za více než přijatelných podmínek.

Rodinné domy v Praze jsou nyní dostupné tak, jako nikdy před tím

Společnost FINEP v loňském roce splnila tento sen o vlastním bydlení v rodinném domě v Praze padesáti rodinám a pro letošní rok již nastartovala VI. etapu výstavby rodinných domů v městském rezidenčním projektu Malý háj, která se nachází ve Štěrboholích na Praze 10. FINEP zde nyní nabízí k prodeji celkem 11 řadových rodinných domů o dispozicích 4+kk a 5+kk a užitou plochou od 147 m² do 172 m². Každý dům má společné rodinné obytné přízemí s ložnicemi v patře, zahradu a také garáž či garážové stání. Zajímavá je i lokalita, rodinné domy ve Šterboholích jsou umístěny v zeleni v nově postaveném centrálním parku, na který navazuji další travnaté plochy a cyklostezky.

V nabídce FINEP najdete rodinné domy Malý háj ve Šterboholích na Praze 10.

Jste patrioty Prahy 5?

I pro vás má společnost FINEP zajímavou nabídku. Pro zájemce o rodinné domy na Praze 5 připravila několik rodinných domů, které jsou součástí rezidenčního projektu evropské kvality – Britská čtvrť, jež vzniká již od roku 2007 v rámci nové městské části Západní město ve Stodůlkách. Rodinné domy v Britské čtvrti mají vynikající dopravní dostupnost, jelikož tato lokalita přímo navazuje na Pražský okruh a plzeňskou dálnici D5. Výborně dostupné je také letiště Ruzyně a centrum Prahy. Britská čtvrť má dokonce i svoji vlastní stanice metra. Rodinné domy v Britské čtvrti se díky své kvalitě a oblibě staly také dobrou investicí do budoucna.

Rodinný dům v Britské čtvrti na Praze 5 můžete nyní získat za zvýhodněných podmínek.

Zajímají vás rodinné domy společnosti FINEP? Navštivte vzorové domy na Malém háji a uvidíte, že se vám budou tak líbit, že se na místě zamilujete.