Stokke je značka s jednoduchým, ovšem výstižným heslem. Dítě především. Produkty tedy odpovídají potřebám ratolestí, ovšem neztrácí ani po designové stránce. Velké oblíbenosti se těší kočárky, které jsou precizně zpracované. V následujících řádcích se tedy zaměříme na Stokke Xplory označovaný jako Range Rover ve světě kočárků.

Základním stavebním kamenem je robustní a pevný podvozek s velkými nafukovacími koly, a tak Stokke Xplory zvládne vskutku jakýkoliv terén.

Komfort na prvním místě

Velikost koše vás frustrovat rozhodně nebude, protože měří 58 × 46 × 22 centimetrů, navíc je perfektně dostupný, ať už máte sedačku nastavenou po směru, či proti směru jízdy. Kočárky Stokke jsou velké a samotná sedačka je výsledkem několikaletého vývoje. Důvod je jednoznačný. Důležité je, aby se dítě cítilo dobře.

Stokke používá kvalitní materiály odpuzující vodu. Látky jsou na dotek příjemné a nemačkavé. Stříška je voděodolná, zároveň chrání i před sluncem a chladem, zkrátka tedy před přírodními živly. Sedačka má tři polohy sklonu, pokud ji máte otočenou proti směru jízdy, a dvě polohy v případě otočení po směru jízdy.

Stokke klade důraz na bezpečnost

Dítě je připoutáno pětibodovým bezpečnostním pásem. I ramenní popruhy mají tři polohy. Stokke má vskutku unikátní řešení.

Ve zkratce ještě shrneme všechny přednosti kočárku Stokke:

  • odpružený podvozek,
  • velká nafukovací kola,
  • polohování opěrky zad,
  • výškově nastavitelná rukojeť,
  • pětibodové bezpečnostní pásy,
  • velký nákupní koš,
  • kvalitní materiály.

Jestliže chcete investovat do kvalitního kočárku, Stokke je ideální volbou. Vybrat si můžete z pestré škály odstínů. Doplňky a příslušenství můžete různě dokupovat. Více informací najdete přímo na webové stránce mybabystore.cz, kde najdete i sluneční clony, transportní tašky a podobně.