Už máte rozmyšlené, co dáte babičce? A jaký dárek letos dostane dědeček? I pro další členy rodiny nebo sami pro sebe si můžete jednoduše nechat vyrobit vlastní kalendář. Jde o fotokalendář s vysoce kvalitním tiskem, kam dáte jakékoliv fotky. A právě to dělá z relativně obyčejné věci perfektní osobní dárek s příběhem. Jak takový fotokalendář vyrobit, kde vám ho vytisknout a na co všechno je potřeba nezapomenout?

Fotografie s příběhem

Každá fotografie vypráví svůj jedinečný příběh. Vaše oblíbené místo z dovolené, výjimečný okamžik zachycený na svatbě, veselé děti, které každým dnem rostou. Byla by škoda fotit jen do šuplíku a nevyužít naplno potenciál krásných fotek. Nechte je natisknout na předměty, ať vypráví své příběhy hlasitěji a častěji. Se správně zvolenou fotkou navíc připravíte dokonalý dárek, který potěší na duši.

Dárek, který potěší nejenom babičku a dědečka

V posledních letech se fotodárky těší velké popularitě a není se čemu divit. Jde o krásnou pozornost, u které je vidět, že nad dárkem skutečně přemýšlíte a vložíte do jeho přípravy něco ze sebe. Při volbě fotografií je možné sáhnout po univerzálních motivech, ale babičce či dědečkovi jistě uděláte ohromnou radost, když připravíte fotokalendář s fotkami vnoučat, jejich oblíbenými místy a podobně. Darujete tím vzpomínky, které budou pořád na očích. A až daný rok skončí, dají se fotky z kalendáře vystřihnout a skvěle zapadnou do alba, což jistě potěší každou babičku, které dlouho slibujete vyvolání fotek.

Fotokalendář z vlastních fotek ale zdaleka není jediným dárkem, který je možné opatřit specifickým potiskem. Na stejné stránce si můžete objednat také potisk hrnečku, zápisníku, dárkové krabičky či výrobu krásné fotoknihy. Jde o perfektní dárkovou inspiraci ve chvílích, kdy už nevíte, co máte vymýšlet, ale nechcete přípravu dárků odbýt. Vánoční dárky už nemusí být ve znamení pobíhání po obchodech a výběru univerzálních kosmetických kolekcí. Letos si připravte něco lepšího a originálnějšího, protože z vašich osobních fotografií nikdo nebude mít shodný kalendář.

Jak vytvořit vlastní fotokalendář?

Výroba vlastního kalendáře je velmi jednoduchá. Stačí si pouze připravit fotografie, jaké na něj chcete umístit, a nahrát je do systému. Rozmyslete si, jestli bude lepší týdenní stolní kalendář, nebo spíše krásný velký ve formátu A3 pro pověšení na stěnu. V takto velkém formátu jde o krásnou dekoraci. Na druhou stranu někdo si do kalendáře rád zapisuje důležité události, na což je lepší právě týdenní či čtrnáctidenní varianta s řádky u každého dne.

Při návrhu kalendáře si můžete také vybrat, od jakého měsíce bude začínat. To se obzvlášť hodí hlavně ve chvílích, kdy má jít o dárek k narozeninám či k svátku. Své narozeniny, svátky a jiná důležitá data můžete označit pomocí dostupných tvarů v různých barvách. Dále si vyberete formát, papír a pustíte se do kreativnější práce. Přichází na řadu umístění fotografií a výběr designu s pomocí přehledné a jednoduše ovladatelné aplikace. Aby vám šel výběr fotek rychleji od ruky, můžete je nahrát ze svého Facebooku nebo Instagramu. Své dílo můžete doplnit připravenými kliparty, upravit kompozici a je hotovo. Zbývá jen odeslat objednávku a počkat si na hotové dílo. A co teprve okamžik, až si obdarovaný rozbalí tento dárek od srdce.

Objednávejte s předstihem

Protože jde o originální dárky na objednávku, je potřeba objednávat raději s předstihem. Hlavně během vánočního šílenství by se totiž mohlo stát, že by se vaše přání nestihlo zhotovit. Když zadáte výrobu fotokalendáře či jiného předmětu s potiskem hned na začátku prosince či ještě dříve, rozhodně neuděláte chybu a budete v klidu. Podívejte se na stránky empikfoto.cz a objevte nápady na netradiční vánoční dárky. S promokódem “onlinezena50” získáte 50% slevu na kalendáře na empikfoto.cz. Kód je platný do konce roku 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here