Láska je složitá, někdy se díky ní cítíte dobře a spokojeně, jindy si odnášíte šrámy a kopance. Když začínáte nový vztah, předchází tomu flirtování nebo také svádění. Ženy i muži se všemožně snaží upoutat pozornost „toho druhého“, smějí se, vysílají pozitivní vibrace a mnohdy zajdou ještě o hodně dál.

Svádění jako hra

Ženy rády flirtují a muže svádí a v rámci toho se snaží vypadat a hlavně působit dokonale. Správný úsměv, dotek, slova, pochlebování a podobně. Muž má poté pocit, že hovoří snad s „nadženou“. Jenže, co taková přehnaná dokonalost v mužích vzbuzuje? Není to spíš o tom, že se lekne, zastraší ho to a klidí se raději o dům dál? A co při svádění mužům vadí?

Afektované lhaní

Ženy, které všude byly, všechno vědí a všude je milují nikdo nechce. V rámci svádění se žena snaží udělat ze sebe někoho, kým ve skutečnosti není. Je dokonalá, všichni se o ni přetahují, snaží se okolo sebe vytvořit auru nedostupnosti, jedinečnosti. Ano, když je o ženu zájem, muže to pak nabudí, ale ne až přehnané lhaní a vytváření iluze dokonalosti.

Aura tajemství

Troška záhadnosti ještě nikdy nikomu neuškodila, ale pozor, čeho je moc, toho je příliš. Neznamená to, že protějšku vysypete ihned vše o vás, ale jakmile začnete muži připadat jako ta, která něco tají, pak to není nic pozitivního. Muž nemá přeci za cíl z vás úmyslně tahat informace.

Ustrašená chudinka

Nevolá, nepíše, co když se mu nelíbím? Co když někoho má? Popřípadě se neustále ženám v hlavě honí otázky typu, kde je? Proč mi nebere telefon? Je s nějakou jinou? Muži nemají rádi ženy, které jsou ustrašené, které neprojevují iniciativu a spíš jen čekají, co se stane. Trocha aktivity nezaškodí a vždycky je muži vítaná.