Když si ženy barví vlasy, často si neuvědomují, že vlasům tím velmi škodí. S každým dalším barvením jsou vlasy slabší a slabší, musí se jim dopřát intenzivní péče, aby i po neustálém barvení vypadaly krásně, svěže a zdravě. Jenže intenzivní péče nespočívá jen v pravidelném umývání vlasů šamponem, který jen smývá mastnotu z vlasů. Vlasům se musí dopřát takzvaná vlasová regenerace, která dopomůže ke zdravému vzhledu vlasů.

Po vyřknutí slovního spojení “vlasová regenerace” člověku vyjdou na paměti mnohé produkty, které dopomáhají k tomu, aby barvené vlasy byly zdravé, silné a lesklé. Jaké produkty se na zdravém vzhledu barvených vlasů podílí?

Masky, oleje i balzámy vnesou do barvených vlasů život

Jak již bylo zmíněno, při barvení vlasy slábnou a trpí. Musí se jim dopřát regenerace, k tomu slouží mnohé kvalitní produkty, které do vlasů vnesou život. Barveným vlasům mohou pomoct masky na vlasy, které lze koupit speciálně na poškozené vlasy. Masky dokážou vlasy oživit, dokážou zatočit se splihlým vzhledem.

Pomoct mohou i olejíčky na vlasy nebo balzámy, které mohou zabránit štěpení konečků či lámavosti vlasů. Vlasová séra zase zabraňují suchosti a vlasy (společně s vlasovou pokožkou) hydratují.

V případě, že se rozhodnete investovat zejména do masek na vlasy, doporučujeme bezoplachové masky na vlasy, které jsou speciálně navržené pro barvené vlasy a které vlasy hloubkově regenerují a dodávají jim lesk.

Investujte do kvalitních produktů na vlasy

Vlasy skutečně potřebují kvalitní péči, proto neinvestujte do produktů, které kvalitní nejsou. Zaměřte se na regenerační produkty značky Gestil Wonder, L’Oréal Professionnel nebo třeba na produkty značky Wella Professionals.

Produkty pro vlasovou regeneraci, také zmiňované značky a mnohem více naleznete v internetovém obchodě hedvabnevlasy.cz.