Zapomněli jste na výročí či narozeniny svých blízkých? Nevěšte hlavu! Kytici oslavenci či oslavenkyni můžete poslat i na poslední chvíli!

Důvodů k oslavám může být celá řada, a zdaleka se nejedná o narozeniny a výročí. Kyticí můžeme vyjádřit své díky, lásku, vášeň, obdiv, vděčnost, omluvu a uznání. Květina ječ zkrátka univerzální. Potěší a mnohdy i obměkčí.

Květinou naznačíte i se omluvíte!

Květina však i mnohé naznačí. Rádi byste dívce vzkázali, že se vám líbí? Pošlete ji plně rozkvetlou růži. Cítíte se osaměle? Chybí vám vaše partnerka? Řekněte jí to tulipánem. A víte, jakou květinou se vyznat ze svých citů? Nejenom rudou růží, která dokonce značí lásku na první pohled, ale třeba i originální červenou chryzantémou. Ale také k překvapení mnohých zakrslou slunečnicí, jejíž prostřednictvím své lásce sdělíte, že ji zbožňujete.

Květiny objednávejte online!

Pro květiny se dnes už nechodí jenom do květinářství. Velmi praktickou službou je doručení květin, kterou má ve svém portfoliu například společnost Laflora.cz. Ta navíc nedávno otevřela nové pobočky – v OlomouciZlíněŠternberkuZlíně, Karviné a Praze. Pro zákazníky to znamená, že květina obdarovanému doručí ještě v ten samý den objednání.

Jakou kytici vybrat?

A nejenom to. Protože LaFlora zaměstnává profesionální floristy, nemusíte před výběrem té pravé kytice studovat květomluvu. Na stránkách si jednoduše vyberete kytici buď podle příležitosti (kytice smuteční, k narozeninám, výročí, narození, dítěte, z lásky), barvy (kytice fialové, růžové, červené, oranžové, žluté), nebo druhu (orchidee, růže, gerbery, lilie). Působivé však jsou i květinové koše.

Nezapomeňte na dárek!

A zůstávat samozřejmě nemusíte u květin. Rádi byste spolu s kyticí obdarovanému poslali i malý dárek? Láhev sektu, bonboniéru, nebo plyšového medvídka? Máte možnost. Pak váš dar nebude mít chybu. Tak neváhejte!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here