Alifea Wine je společnost, dovážející kvalitní vína ze všech známých vinařských oblastí. Je jasné, že kvalitní víno se rodí již na vinici. Zkušení vinaři se v dnešní době stále častěji vracejí k ekologickému ošetřování vinic, což je velmi šetrný a v neposlední řadě účinný způsob, jak přinést zákazníkům na stůl to nejlahodnější a nejlepší kvalitní bílé víno a kvalitní červené víno vůbec. Úroveň kvalitních vín je pro odborníky v naší společnosti velmi důležitá. Proto jsme do našeho portfolia zařadili pouze takové produkty, které procházejí přísným degustačním výběrem, jež trvá mnohdy spoustu měsíce, anebo i let.

Kvalita a vynikající chuť

Nejen pro stálé zákazníky máme v nabídce speciální degustační sady, u kterých si může každý vyzkoušet a ochutnat z více druhů kvalitních vín a zjistit tak, které víno se hodí právě pro něj. U těchto degustačních sad jsou samozřejmě zvýhodněné ceny. Pravidelně pořádáme degustaci vína v Praze, kde si může vyzkoušet jak zkušený milovník kvalitního vína, tak i naprostý laik, podle jakých indicií a kritérií vybírat. Nápomocni Vám zde budou vinařští odborníci a sommeliéři. Ve velmi přátelské a poklidné atmosféře se tak dozvíte, co jste dosud nevěděli. Věříme, že tuto akci navštívíte a že budete s prezentací vín nadmíru spokojeni!

Neváhejte a objednávejte!

Není nic krásnějšího, než si sednout ke sklence lahodného moku a vychutnat si to kouzlo okamžiku a naprostého uvolnění. Každý milovník kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín moc dobře ví, o čem je řeč. Ta nejlahodnější vína z největších a nejproslulejších světových vinic z Francie, z Itálie, Rakouska, Španělska, USA, Chile, Anglie, Maďarska, anebo Nového Zélandu naleznete pouze u nás, a to za bezkonkurenční ceny! Přesvědčte se sami a využijte nejen naší speciální nabídky degustačních sad vín, ale i jiných chystaných akcí a slev, které si za žádnou cenu nemůžete nechat ujít. Těšíme se na Vás!