Jste-li ve vztahu už nějaký ten pátek, pak jistě víte, jak těžké je udržet mezi vámi a partnerem sexuální napětí. Vymyslet něco nového není jen tak. Obzvlášť pokud jsou pro vás určité praktiky tabu. V rámci zachování zdravého vztahu ale musíte objevovat jiné věci. Zapřemýšlejte nad fantaziemi mužů. Přihlížení lesbickému sexu, trojka, nebo dokonce swingers párty patří k nejčastějším. O nic menší popularitu nemá anální styk. Co takhle zkusit právě ten?

Je to o důvěře a dostatku času

Anální sex není nejvhodnější pro příležitostné známosti. Abyste dosáhla naprostého uvolnění, bez kterého se zkrátka neobejdete, potřebujete partnerovi především důvěřovat. Uvědomte si, že i prostřednictvím análního sexu můžete přijít k pohlavním chorobám, takže znalost partnera je víc než na místě.

Zapomeňte na erotické filmy, kde je žena připravena k análnímu styku ve vteřině. Tak to nechodí. Základem k pěknému prožitku je čas na přípravu vašeho těla i mysli. Nespěchejte, uvolněte se prostřednictvím masáže nebo orálu. Jen vy budete vědět, kdy jste naprosto v pohodě, a tím i připravené. Anální sex nevyužijete při ranní rychlovce v koupelně. Pokud si ale dáte načas, odměna je jistá.

Mějte po ruce lubrikant

Lubrikační gely a oleje jsou nedílnou součástí análního sexu. Jedině s nimi docílíte tolik důležitého klouzavého efektu pro bezbolestný styk. Kromě toho se hodí samozřejmě k vaginálnímu styku či k masážím celého těla. Pořídit si můžete gel na vodní bázi, který se lépe smývá a využijete jej při používání erotických pomůcek, zároveň ale také rychleji zasychá. Ještě ideálnější je však silikonový olej. Ten bezkonkurenčně klouže, nezasychá, takže vydrží delší dobu.

Erotické hračky nejsou od věci

Příprava na anální sex spočívá ve vašem naprostém uvolnění a vzrušení. Nechte se od partnera v oblasti zadečku laskat prsty, jazykem. Pomůckou vám bude třeba i dildo. Jde o nevibrační umělý penis. Tento je měkčí a pružnější, zároveň je k dostání i poměrně úzký, takže pro anální sex přímo dělaný. Před samotným vniknutím partnera se pomocí dilda báječně naladíte a dost možná prožijete první orgasmus večera. Až budete zběhlejší, přijdete na chuť například i análnímu kolíku. Když se mrknete na web sexshop ruzovyslon.cz, najdete tam magazín a v něm rady a tipy, kterak zažijete nezapomenutelný anální sex s pomůckami i bez nich.

Anální sex je vlastně nadmíru romantická záležitost. Na jednu stranu dostanete od partnera před samotným aktem tolik péče a něhy jako nikdy dřív. Věřte, že se bude maximálně snažit, abyste se cítily dobře. Na druhou stranu vy dáte muži vaši naprostou důvěru. On ví, o jak citlivou oblast vašeho těla se jedná. Je mu jasné, že bude první.

Odstraňte jednou provždy z mysli tabu jménem anální sex. Staňte se s partnerem fanoušky Růžového Slona na Facebooku https://www.facebook.com/sloncz/ a rozšiřte si obzory.