V řadě firem patří příprava kávy mezi tradiční ranní rituály. Nejste-li spokojeni s její kvalitou, je na čase se porozhlédnout po multifunkčním kávovaru, jenž vám a vašim zaměstnancům zajistí slibný start do nového dne. Dopřejte si kávu skutečně špičkové úrovně, na níž si pochutnáte!

Nespočet výhod

Vypijete ve vaší firmě 10 a více šálků kávy denně? V tom případě můžete využít akce kávovar zdarma. Znamená to, že vám specializovaná firma vybraný kávovar do vaší provozovny zcela bezplatně umístí a zprovozní. Profesionální kávovary jsou vhodné pro malé i velké společnosti, státní instituce, ordinace, kosmetické salony apod. Proč svým klientům či obchodním partnerům nezpříjemnit chvíle u vás strávené šálkem výborné kávy? Kávovar do firmy vám bude doručen včetně startovacího balíčku, který zahrnuje balení kávy a další příslušenství. Tím výčet výhod jeho pronájmu zdaleka nekončí.

Bonusový program pro dlouhodobé odběratele

Pronájem kávovaru se stálým zákazníkům rozhodně vyplatí z toho důvodu, že při prodloužení spolupráce s dodavatelem kávy na další období obdržíte kávovar zcela nový. A co je nejdůležitější, původní kávovar vám zůstane. Jinak si nemusíte dělat starosti s objednáváním kávy. Nasmlouvané množství vám bude posíláno každý měsíc automaticky. Zde je třeba zdůraznit fakt, že platíte jenom za reálně odebranou kávu, jejíž minimální množství je 3 kg měsíčně po dobu 2 let. Opět se jedná o nespornou výhodu, jelikož doručená káva bude vždy výběrová a čerstvá v mimořádně výhodném poměru kvality a ceny.

Pomocník při výběru

Se správnou volbou kávovaru vám pomohou praktické modelové příklady, jež naleznete na stránkách dodavatele. Na základě vašeho předpokládaného odběru kávy vám bude doporučen ten nejvhodnější model odpovídající vašim potřebám.