Snad každá žena se dříve či později snaží vypadat mladší, než ve skutečnosti je. Kupuje spoustu krémů, pleťových sér, vodiček a dalších a dalších produktů, které údajně mají pomoci v boji za lepší a krásnější vzhled. Ne vždycky to pomůže. Některé ženy dokonce podstupují různé plastické operace, které pomohou. Nebo využívají sílu botoxu. To pomůže napnout pokožku.

Chemické látky, které pletí nemusí prospívat

Botox podstupuje řada žen, některé z obavy o stárnutí pokožky, další chtějí vrásky vyplnit a tím pádem dodat tváři mladistvý vzhled. Jenže obsahuje chemické látky, které nejsou pro pokožku zrovna dobré. Když je ho následně hodně, může pleť a tvář ztratit cit a některé mimické pohyby mohou ustupovat. Chcete také svou pleť zkrášlit a dodat jí na kráse? Nicméně nechcete sahat po botoxu? Vyzkoušejte jednoduchý a přitom účinný trik. Postačí vám k tomu tři jednoduché ingredience. Být mladší a krásnější tak pro ženy nikdy nebylo jednodušší. Postačí tři jednoduché ingredience, které pravděpodobně budete mít doma. Jak si připravit tuto pleťovou masku, která vám pomůže pleť krásně vypnout a omladit?

Co budete potřebovat:

  • 1 vaječný bílek
  • Pár kapek kokosového oleje
  • Pár kapek šťávy z citronu

Jak dál postupovat:

Nejprve rozklepněte vajíčko a oddělte žloutek od bílku. Nechejte jej v misce a pečlivě rozšlehejte, ale ne do sněhu, jak jste zvyklí, ale spíše do lehké pěny, kterou pro pleťovou masku budete potřebovat. Přidejte zbývající ingredience, lehce smíchejte a maska je připravená na aplikaci.

Pleť důkladně očistěte, ideálně nějakým čističem. Vysušte jemně ručníkem a aplikujte na pokožku. Namočte prsty do této masky a aplikujte na pokožku. Nanášet můžete také na oblast krku a dekoltu. Nechejte působit 10 až 20 minut, poté opláchněte vodou a použijte krémy.