Desigual je značka, která je proslulá hlavně svými zajímavými vzory a zářivými veselými barvami. Pokud patříte mezi osoby, co rády vyčnívají z davu a ve veselých módních kreacích si doslova libují, Desigual je to pravé ořechové přímo pro vás.

Nebojte se experimentovat

Bohužel většina lidí je pravý opak a raději se barev straní. Naše ulice jsou poté zaplaveny obyčejnými botami černé nebo hnědé barvy, což může působit poněkud ponurým a jednotvárným dojmem. Nebojte se vykročit ze své komfortní zóny a pořídit si jeden pár malinko odlišnější od vašich stávajících bot. Dámská obuv na rozdíl od pánské nabízí velice pestrou paletu všemožných kombinací, barev a modelů, čehož by rozhodně byla škoda nevyužít.
Pokud se nebojíte toho, že budete venku v botách vyčnívat, ale naopak vás od koupě veselého modelu odrazují obavy ohledně jejich kombinování s vaším oblečením, tak rozhodně nejsou oprávněné. I vzorované a veselé boty se dají skvěle kombinovat, stačí pouze více přemýšlet, než si na sebe něco oblečete. Navíc nová kolekce bot Desigual nabízí kromě barevných vzorů i tlumenější kousky, takže si jistě dokáže vybrat každý.

Připravte se na léto

Když už jsme u toho nakupování nových bot, dívali jste se už na modely vhodné do teplých jarních a letních dnů? Připravte se na následující sezonu včas a pořiďte si pohodlné dámské pantofle co nejdříve. Pokud se vám už nechce na teplé slunečné paprsky déle čekat a hodláte ještě teď v zimě odletět někam k moři, barevné dámské žabky ve vašem cestovním kufru jistě nesmí chybět.
Na závěr pro vás máme ještě jeden tip, kde sehnat nejen dámské boty Desigual, ale také obuv a módní doplňky od spousty dalších známých značek. Navštivte internetový obchod společnosti Different.cz a vyberte si z rozsáhlé palety dámských i pánských produktů.