Vybírat dárky pro ženy je často mnohem jednodušší, než pro muže. Jak vybrat takový dárek, který muž opravdu využije? Podívejte se na několik tipů na dárky, které udělají radost každému chlapovi.

Každý kdo jednou sháněl nějaký dárek pro muže ví, že to není jednoduché. Musíte vzít v úvahu věk muže, příležitost ke které sháníte dárek, ale i zájmy muže, kterého plánujete obdarovat. Pokud hledáte dárek pro rybáře, máte asi jasno z kterého okruhu volit a máte napůl vyhráno. V tomto článku se však budeme věnovat univerzálním dárkům, které potěší opravdu každého.

  1. Co si budeme povídat, tričko patří do šatníku každého muže. Obyčejné tričko však umí koupit každý. Větší parádu uděláte tím, že koupíte vtipná trička s potiskem. nejen, že uděláte radost, ale ještě se u předávání dárku společně zasmějete.
  1. Má váš muž vousy, nebo na nich pracuje? Kromě klasických gelů na holení můžete použít celou řadu produktů na péči o vousy. Tvarující krém, skládací hřeben, nebo celou řadu dalších drobností.
  1. Chtěl si váš muž vždycky vyzkoušet zastřílet z opravdových zbraní s ostrými náboji? Dopřejte mu zážitek, díky kterému se bude cítit jako hrdina akčního filmu. Kupte poukaz na střelnici!
  1. Pivo má rád asi každý chlap. V dnešní době se již nabízí široké spektrum ochutnávek, ale i kurzů samotného vaření piva. Tím se snad ani nedá šlápnout vedle.
  1. Skleniček a hrnků jistě máte v kuchyni spoustu a dalším jistě muže nepotěšíte. Naopak to bude v případě, že darujete plecháček s vlastním potiskem. Kreativitě se v tomto případě meze nekladou.
  1. I muži chtějí dobře vypadat a líbit se dámám. Spousty mužů navíc ocení snahu manželky, která se stará a pečuje o jejich skříň. Pokud se zvládnete trefit do mužova vkusu, nic nepokazí kravata, nebo nový pásek.
  1. Napadlo vás, že můžete dárkem pro muže i obdarovat sama sebe? Překvapte ho erotickým prádlem a připravte pěkný večer.
  2. Darovat můžete i kapesní řetězovou pilu – nordic pocket saw.