Majitelky velkého poprsí na sebe poutají pohled mnoha mužů, to bezesporu. Muži se rádi za takovouto ženou otočí, protože podle nich je na co se koukat. Mnoho žen, které to štěstí nemají, ženám s velkými ňadry závidí. Také by chtěly mít plný dekolt, na kterém ulpívají mužské pohledy. Ženy s velkými ňadry to však nemají vždy jednoduché.

Problémy běžného života

Ty obdařenější z nás zažívají dennodenně problémy, které na první pohled možná vypadají jako hloupost nebo zbytečnost, ale při představě, že toto zažíváte den co den, není to vůbec nic příjemného. Jaké problémy ženy s plnějším dekoltem mohou mít? Co všechno zažívají a prožívají? Ne vždycky je to příjemné!

Knoflíky na košili nebo halence

Nějaká sexy halenka, která se vám líbí na věšáku? Když si jí vezmete do kabinky, už takové nadšení nesdílíte. Sedí-li vám v ramenou, pak obvykle, když už jí teda zapnete, vypadá opravdu hrozně. Mezera mezi knoflíky se otevírá, knoflíky vypadají, že drží jen silou vůle. Když najdete takovou, která sedí přes prsa, zase v tom můžete bez problému stanovat.

Sexy podprsenka? To zrovna!

Ženy s velkými ňadry obvykle rozčilují regály v obchodě se spodním prádlem. Spousta sexy a krásných kousků je však jen pro ženy, které mají menší a drobnější hrudník. Co ty, které mají větší hrudník? Na ty sexy kousky nezbývají prostor, jednotlivé kousky musí být hlavně funkční a ňadra udržet.

Problém se sportem

Velká ňadra při sportování způsobují problém, ženy často musí sáhnout po extra pevné sportovní podprsence a mnohé ženy přiznávají, že na sebe obléknout dvě nebo tři, protože je to podle toho, jaký materiál to je. Běh? Nemyslitelné, ňadra vás bolí, pohybují se a není to vůbec nic příjemného.

Problém s plavkami

Vybrat si plavky, které by seděly jak ve spodní části, tak i v horní části, je hrůza. Plavky v celku jsou problém a podobně i bikiny. Snažíte se, aby podprsenka byla z pevného materiálu, protože musí přeci ňadra udržet a zároveň musíte myslet na to, že musí držet, aby vám nevypadla ňadra ven.