Ač nejste zrovna součástí britské monarchie a ani nežijete v Británii, kde by vás to nějakým způsobem svazovalo, nebo jste něco dodržovaly, všechny víme, kdo je královna Alžběta II., princ Charles, kdo byla princezna Diana a kdo je nyní vévodkyně a jednou budoucí královna Kate. Ta si získala nejen britský lid, ale také fanoušky po celém světě. Její příjemný vzhled, neustálý úsměv na tváři, vstřícnost, milost a pokora dostává lidi na celém světě. Za všech okolností je perfektní a nejedna žena zatouží po tom být jako ona, alespoň na malou chviličku.

Tipy a triky přímo od vévodkyně

Čím to, že lidi tolik zaujala a je stále tak krásná? Možná tím, že je to „obyčejná žena“ z lidu? Nemá urozené předky, ani žáden titul. Přesto se dostala do královské rodiny a velká spousta Britů si ji zamilovala. Čím jim tak učarovala? Jaké triky a rady používá a čím se řídí? Jak být jako ona?

Vsází na vlastní líčení

Nestojí za ni tým odborníků, líčení ji baví, proto si ráda tvoří make-up sama. Oblíbila si kouřové líčení očí, protože ji velmi sluší. Během dne volí umírněnější líčení, aby nebyla tolik nápadná, večer vše jen lehce zvýrazní. Pokud chcete být jako ona, pak na denní líčení sáhněte po hnědých očních stínech. Černé nebo tmavě šedé volte jen pro večerní líčení.

Vždy upravené ruce a nehty

Podívejte se na ruce vévodkyně Kate. Její devízou jsou krásně upravené ruce. Na ně totiž hledí spousta lidí, proto se neodpouští ani nejmenší prohřešek. Vévodkyně dbá na perfektní a pravidelnou manikúru. Jako jedna z mála má výběr laků a všeho okolo zjednodušen, protože královna nepovoluje příliš vyzývavé a výrazné laky na nehty, ale tělové, meruňkové a podobné odstíny. Těch se drží také Kate a je to sázka na jistotu.