Chcete, aby Vaše dítě umělo dobře anglicky, ale nemáte dost času s ním dojíždět do kurzu angličtiny nebo bydlíte daleko od města? Pro všechny kdo mají podobné problémy je skvělým řešením online angličtina pro děti. 

Problémy s výukou angličtiny ve škole

Vaše děti mají pravidelně angličtinu ve škole, ale neumějí běžně používat slovíčka, natož dát dohromady věty. Při poslechu nerozumějí nebo nechápou.

Dělá jim problémy čtení a gramatika. Nerozumí tomu co se ve škole učí.

Potřebuji individuální přístup, aby vše pochytily a dokázaly ji použít.

Většina rodičů to řeší tak, že přihlásí své děti do nejbližšího kurzu angličtiny.

Ale ve většině kurzu podobně jako ve škole se lektor nemůže nebo nemá čas věnovat individuálně každému studentovi zvlášť. Případně řešit jeho problémy a nedostatky. Navíc dojíždět pravidelně do kurzu Vás stojí další čas a peníze.

Individuální výuka angličtiny pro děti

Tento problém se dá vyřešit doučováním se soukromým lektorem individuální formou.

Lektor může přijet až k Vám domů a věnovat se plně Vašemu dítěti přesně na míru jeho potřebám.

Většina lektorů má ale omezené kapacity a nemůže dojíždět úplně všude navíc jejich čas je také omezený.

Ve zkratce je to tak, že buďto se vám nechce nebo nemůžete dítě vozit do kurzu angličtiny nebo lektor nemá čas přijet k vám přesně tak,  jak vy potřebujete. Toto řeší spousty rodičů,  proto jsme přišli s online angličtina pro děti. Tento kurz jsme spustili v roce 2016 a mám s ním velice dobré zkušenosti. Čím dál tím víc rodičů má zájem o online kurz angličtiny pro děti říká Monika Janištinová lektorka a majitelka jazykové školy BIEB.

Výhody online angličtina pro děti

Online angličtinu pro děti můžeme doporučit všem, co chtějí kvalitní vzdělání z pohodlí domova nemají čas nebo se jim nechce nikam dojíždět. Výuka je dostatečně interaktivní a zábavná přitom efektivní. Čas pro výuku lze maximálně využít.

Naši studenti jsou s tímto kurzem online angličtiny pro děti velice spokojení a doporučuji jej svým známým. Máme již desítky spokojených rodičů a studentů podotýká Monika Janištinová.

Vyhledejte proto ještě dnes bližší informace o kurzu online angličtiny pro děti.

Doporučujeme vyzkoušet nezávaznou demo hodinu zdarma.

Šetřete čas Váš i Vašich dětí a dopřejte jim kvalitní výuku z pohodlí domova ještě dnes.