Provozujete nehtové studio? K tomu, abyste odváděli tu nejlepší práci a dveře se u vás, jak se říká, netrhly, byste měli používat kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Bez kterých se neobejdete?

Základem jsou podkladové gely, které se používají buď jako vrstva základní, ale pro jeho vysoký lesk a stoprocentní průhlednost také jako vrstva vrchní. Svou pozornost byste měli zaměřit na produkty s dobrou a rychlou přilnavostí mezi přírodním a modelovaným nehtem. Podkladové gely, s nimiž se setkáte například na stránkách e-shopu Mysticnails Prague jsou například vytvrzené do jedné minuty!

Stavební gely

Další kategorií jsou stavební gely, které se nejenom skvěle modelují, ale také dobře fungují jako poslední vrstva modelovaných nehtů. Kvalitní stavební gely navíc při modelování pod UV lampou nepálí a po vytvrzení nežloutnou.

Vrchní gely

Jako horní vrstva, která modelovaným nehtům dodává vzhled i sílu, se ve všech systémech modelace umělých nehtů používají lesklé vrchní gely. Kvalitní přípravky jsou čiré, nežloutnou a po tvrzení nezanechávají lepkavé zbytky, takže je není třeba utírat cleanserem.

Spider gely

Speciální kategorií jsou tzv. spider gely, s nimiž snadno vytvoříte působivý pavučinový design. Dokonale viskózní, nail artové barevné gely vhodné pro milovnice dokonale rovných a extra tenkých 3D čar!

Barevné gely a gel laky

Krásné nehty dělají samozřejmě barvy, proto by v hledáčku vašeho zájmu měly být barevné gely a gel laky. V protfoliu již zmíněného e-shopu Mysticnails Prague se setkáte s novou generací gel laků, které rychle schnou (do dvaceti sekund) a především dlouho vydrží.

Akrylový systém

Vaší pozornosti by neměl uniknout ani komplexní akrylový systém v podobě unikátního akrylového pudru, jenž po spojení se s liquidem vytvoří hmotu, která uschne na vzduchu, a to aniž by utrpěla jejich pevnost a trvanlivost. Naopak tento materiál se vyznačuje velmi dlouhou životností i pevností.

Nail art

Zajímáte se o nail art zdobení? Pak by součástí vašeho arzenálu měly být nezbytné glitry a kamínky, s nimiž vytvoříte hotová umělecká díla. Velmi praktické jsou i nehtové tipy a šablony z portfolia již několikrát zmíněného e-shopu Mysticnails Prague. Není toho zrovna málo, že? Nehtoví mistři rozhodně nejsou troškaři. Za ten výsledek v podobě nehtů jako z katalogu to ale určitě stojí.