Nejspíše těžko bychom v dnešní době našli člověka, který nikdy neslyšel o takzvané umělé inteligenci. Nejedná se sice o žádný Skynet, ale i přesto dokáže hravě zpracovat miliardy informací v řádu několika málo vteřin. Jaké využití má pro běžného člověka?

Dokonalý zázrak?

Alfou i omegou běžně dostupných programů je generování nejrůznějších textů. K čemu je to dobré? Studenti si tímto způsobem vypracují slohové práce, podnikatelé zase marketingové texty. Typickým uživatelem je například člověk, který si momentálně zakládá vlastní e-shop. Daný jedinec se rozhodně neobejde bez propagace na sociálních sítích, lákavých webovek, popisů zboží a tak dále.

Většinou se pro tyto účely najímají specializovaní copywriteři, jejichž čas je poměrně drahý a na výsledek musíte čekat dlouhé týdny. Ne všichni si však mohou dovolit tak vysoké investice a čekání. Přesně proto přichází na scénu spíše umělá inteligence, která vygeneruje požadované výstupy v řádu minut. Celý proces je tak snadný, že jej zvládnou opravdu všichni.

Deeply

Jak se vyznat v desítkách různých programů, které na vás vyskočí? Celá řada z nich nestojí absolutně za řeč a snaží se jen poskytovat předražené služby o nízké kvalitě. Nechcete-li zbytečně bloudit, zaměřte se na oblíbenou platformu jménem Deeply.

Ta si hravě poradí s generováním marketingových textů, stejně jako s překlady do více než 31 světových jazyků. Počítat můžete i s tvorbou krásné grafiky a realistických fotografií. Jak to vlastně funguje? Do jednoduché tabulky zadáte základní požadavky a svou volbu potvrdíte. Následně se před vámi objeví finální výsledek.

Určitě neplaťte nic předem. Raději si vyzkoušejte testovací demoverzi na celých pět dní zdarma. Poté si zvolíte požadovaný balíček, přesně podle svých požadavků.