V dnešním světě jsou poměrně důležité. Ostré lokty. Kdo stojí na místě a pořád si jen stěžuje, obvykle nic moc nezíská. Důležité je jednat, využít situace a příležitosti. Svému štěstí musíte jít naproti, jinak se může stát, že se vám vyhne obloukem. Máte v životě věci, které chcete změnit? Pak směle do toho!

Ostré lokty

Nemyslíme jít přes mrtvoly a neohlížet se napravo nebo nalevo. Nicméně když je šance, tak je nutno jí využít. Nečekejte nebo nepřemýšlejte nad tím, zda je to opravdu teď vhodné. Stát na místě na nepohnout se, to určitě dobré není. Čas od času je dobré se do toho všeho opřít a začít něco dělat.

Poslouchejte jen sebe

Ostatní mají vždycky tisíc rad, jak vlastně máte vést svůj život. Nikdo váš život nežije, není ve vaší kůži, takže neví přesně, co cítíte a co chcete. Neohlížejte se tedy na to, co vám říkají ostatní, ale na to, co chcete vy sami. Je to vás život a máte ho pouze ve vlastních rukou. Chcete cestovat? Směle do toho! Chcete změnit práci? Pak je třeba si to promyslet, ale směle do toho!

Začněte být sobecká

Rozdáváte se pro všechny, neumíte říct ne? Myslíte úplně na všechny, ale bohužel vám nezbývá čas na sebe. Buďte tak trochu sobec a myslete na sebe. Udělejte si dny, které budou patřit jen a jen vám a všemu, na co myslíte a co chcete dělat. Dejte si vanu, čtěte si, jděte nakupovat. Neochuzujte se!

Doporučení je ta nejlepší reklama

V práci se snažte být milá, ale pozor, ne ta, která bude hodná a hloupá, že dělá za všechny kolegy jejich práci. Smetanu poté slízne kdo? Vy to určitě nebudete! Přistupujte ke všemu zodpovědně, ale pokud na něčem máte svou zásluhu, pak se o ní přihlaste!