Svatba by měla být nezapomenutelná. A svatební fotografie nositelem vzpomínek na ni. Plné emocí, nápadité a po technické stránce dokonalé. A my víme, kdo vám takové fotografie nafotí.
Jakou podobu má současná svatební fotografie? Tu nejlepší si můžete nechat vytisknout na obří fotoplátno a pověsit si ji třeba v ložnici nad postel. Ty ostatní patří do svatebního fotoalba, například v podobě fotoknihy. Nejmenší mají své místo v peněžence a digitální náhled můžete rozeslat svým kamarádům a známým. Tomu všemu ale musí předcházet jedna důležitá věc. Fotografie vám někdo musí nafotit. Ideálně zkušený svatební fotograf.

Jak poznáte profesionála?

Profesionální fotograf na svatbu se totiž vyzná. V malíčku má styly, technickou stránku věci a nechybí mu ani nápady. Všechny tyto atributy, respektive jejich kombinace ve výsledku dělají dobrou svatební fotku. Fotku, na které to všem sluší (nevěstě především). Fotku dobře nasvícenou, ostrou, zkrátka technicky dokonalou. Fotku, která nepostrádá emoce. Radost, smích ani slzy. I ty ke svatbě totiž patří. Stejně jako dobré jídlo a pití.

Vybíráme svatebního fotografa

Na základě jakých parametrů takového fotografa poznáte? Jedině podle jeho fotografií, které většinou najdete v galerii jeho webových stránek. Líbí se vám? Takové mohou zdobit i vaše svatební album. A ta nejmenší bude mít čestné místo ve vaší ložnici. Zkontaktujte ho a podělte se s ním o svou představu.

Fotka, která vás chytne za srdce

Fotografie, které vás ani ostatní nenechají chladnými a chytnou vás za srdce, rozhodně najdete v portfoliu profesionálního svatebního fotografa Pavla Vávry, který se na focení svateb specializuje. Nafotí vám ale i zásnuby, přípravu na svatbu nevěsty a ženicha stejně jako samostatný obřad. Následovaný neméně důležitou hostinou. A pokračovat ve focení můžete, až budete v očekávání. Součástí jeho portfolia jsou i krásné těhotenské a rodinné fotografie. Stejně jako fotografie dětí a klasické portréty. Tak neváhejte. Chcete přeci na jeden z nejkrásnějších dní v roce mít vzpomínky, nebo ne?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here