Chtěli byste mít přehled o tom, jestli váš syn nechodí za školu nebo zda dcera skutečně šla odpoledne za kamarádkou? Rozhodně nemusíte podstupovat nějaké detektivní pátrání, volat dalším rodičům nebo ztrácet čas. Existuje totiž možnost, díky které zůstanete doma a budete vědět naprosto přesně, kde se zrovna vaše děti nacházejí. Stačí jim opatřit hodinky s GPS senzorem, který bude odesílat na váš mobil všechny důležité informace. Dejte si tak odpoledne svou zaslouženou kávu a nemějte zbytečný strach, děti jsou totiž zcela v pořádku!

Můžete si zavolat, děti klidně pošlou pár fotek

Vše je promyšlené do posledního detailu. Hodinky s GPS pro děti totiž nejen odhalí momentální polohu vašich ratolestí, ale mohou zaznamenat i historii trasy. V případě potřeby je možné krátký telefonický hovor nebo také pořízení fotografií, která vás ujistí, že je vše zcela v pořádku. Váha zhruba čtyřicet gramů v závislosti na konkrétním modelu, příjemný vzhled a malý dotykový displej, přesně to jsou plusy podobného zařízení. Nejen, že nebudou na ruce vůbec překážet, ale oproti mobilním telefonům mají velkou výhodu i ve škole. Učitelé je totiž nezabaví, protože na první pohled působí vlastně jako úplně obyčejné hodinky.

Nevadí jim déšť, odešlou bleskovou SOS zprávu

A to samozřejmě není zdaleka vše, protože díky stupni krytí IP67 těmto hodinkám neuškodí žádná průtrž mračen. Stisknutí jediného tlačítka může odeslat rodičům nouzový signál, takže pokud budete nablízku, přijdete takřka okamžitě a zjistíte, co se přesně děje. Dětské hodinky s GPS lokátorem se snadno ovládají i těm nejmenším, takže zde nevznikne žádný problém – dlouhé zaškolení není třeba, displej je dostatečně velký a přehledný. Díky režimu „Nerušit“ nebudou dělat potíže při hodinách přísných učitelů, dostatečná kapacita baterie pak postačí pro celodenní nošení.

Celý sortiment nabízené elektroniky naleznete na cel-tec.cz