V dnešní době se nenajde snad žádná žena, která by se alespoň jednou za čas nechtěla zkrášlit a zpestřit svůj vzhled o nějaký kvalitní šperk. Ať už jdete do společnosti, případně třeba na romantickou večeři s přítelem, nebo zkrátka chcete vypadat skvěle i při běžných denních činnostech, rozhodně vám neuškodí, když si pro tyto příležitosti pořídíte některý ze špičkových šperků značky Tous.

Trochu z historie značky Tous

Nošení šperků má historii už od dob starověku a účel jejich používání se ani po takto dlouhé době nijak výrazně neliší. Ženy tím chtějí dát najevo, že se o sebe pečlivě starají a chtějí ve společnosti mužů vypadat krásně a elegantně.

V současné době je na trhu velké množství šperků, díky nimž může každá z vás vypadat skutečně originálně. Jednou z velmi oblíbených značek, která konečně dorazila i do České republiky, je Tous.

Firma Tous vznikla už v roce 1920, příští rok tedy bude slavit stoleté výročí. Zpočátku se jednalo o regionální společnost, jež působila hlavně v Barceloně, potažmo Španělsku, kde vznikla. Už během první poloviny dvacátého století ale začala expandovat. Tento trend trvá dodnes. Aktuálně má společnost už více než 500 poboček, které jsou rozeseté doslova po celém světě. Její obchody navštěvují denně desítky tisíc zákazníků. A není se čemu divit. Nabízejí totiž velmi vkusné šperky všech možných variant, na něž si můžete vzpomenout.

Charakteristickým znakem značky Tous, jejíž pobočky se nacházejí ve více než 50 zemích světa, a to včetně České republiky, je již dlouhá léta medvídek. Tento symbol naleznete na každém šperku a módních doplňcích. Ostatně jsou to právě módní doplňky a parfémy, jimiž tato nadnárodní společnost obohatila své portfolio, a to na počátku nového tisíciletí.

Druhy šperků a dalších doplňků značky Tous

A na co se při prohlídce kamenného obchodu či eshopu u firmy Tous můžete těšit? Oblíbenou klasikou jsou luxusní náušnice, řetízky a náhrdelníky. V nabídce ale najdete také skvostné náramky, které se hodí i pro každodenní užívání. Zakoupit si ale můžete třeba i prsteny a přívěsky, v neposlední řadě pak také již zmiňované parfémy a módní doplňky, jako jsou klíčenky apod. Dámy jistě ocení i elegantní kabelky, jež umně skloubí vkus a praktičnost.

Při výrobě šperků značky Tous se hojně používá růžové zlato, což je specifická forma zlata, kdy je obohaceno stříbrem a mědí, díky čemuž dostává onu charakteristickou růžovou barvu. Dále se při výrobě šperků využívá i perleť, případně rovněž přírodní minerály. Díky těmto a několika dalším prvkům jsou šperky Tous nejen vysoce efektními doplňky pro ženy, ale zároveň u nich lze ocenit jejich dlouhověkost. Rozhodně vám vydrží v celé své kráse po mnoho let.