Ohledně vlasů jsou ženy takřka pořád nespokojené. Ženy s kudrnatými vlasy chtějí mít vlasy rovné a hladké, ženy s rovnými vlasy zase touží po loknách a kudrlinkách. Jedny mají husté a objemné vlasy a někdy je problém všechno usměrnit, druhé ženy používají velkou spoustu přípravků, které podporují objem vlasů. Spousta přípravků obsahuje chemické látky, které nejsou pro vlasy nic dobrého.

Raději přírodní cesta

Mnoho stylingových produktů a zařízení mohou při pravidelném používání ničit strukturu vlasů. Ty následně slábnou, lámou se a vlivem toho nebudou vlasy tak kvalitní, jak si představujete. Existuje pár přírodních metod a způsobů, jak své krepaté a lehce kudrnaté vlasy můžete narovnat. Jak na to?

Začněte už ve sprše

Myslete na dobrý šampon a správný kondicionér. Správná péče začíná už od mytí vlasů a tento krok je opravdu hodně důležitý. Vybírejte produkty, které budou obsahovat keratin, což je látka, která napomáhá s vyrovnáváním vlasů.

Pořádně savý ručník

Po umytí vlasů přichází na řadu sušení. Použijte ručník, který je vysoce savý, což je důležité. Právě díky tomuto kroku se vlasy pořádně vysuší. Mnoho lidí má tendence vlasy až moc třít, čímž je suší. Nicméně to spíš vlasům škodí. Opatrně protřete ručníkem, netřete na sílu, spíš promačkávejte, čímž se vlhkost a voda odstraní.

Správný hřeben

Jakmile máte vlasy vysušené, sáhněte po hřebenu. Nepoužívejte ty, které se vyrábějí pru bujné a objemné vlasy, protože ty ve finále mohou uškodit. Pro jednoduché a správné rozčesání použijte klasický hřeben s velkými zuby. S jeho pomocí můžete ve sprše rozetřít také kondicionér po celé délce vlasů. Pokud se vám vlasy mastí, raději se vyhněte aplikaci kondicionéru na kořínky.