Ne, nemusíte se vydávat na duchovní cestu. Andělé jsou realitní makléři z realitní kanceláře RE/MAX Anděl, která se specializuje právě na Prahu 5. Nesnaží se působit všude a poradit si se vším, její výhoda oproti konkurenci spočívá právě v úzké specializaci na tuto část Prahy. Jestli vás čeká prodej bytu Praha 5, nebo naopak obhlížíte nemovitosti Praha 5, víte, na koho se obrátit.

Proč vlastně na prodej domu Praha 5 nebo na koupi bytů Praha 5 hledat realitní kancelář? Protože si tím ušetříte spoustu času. V prvním případě nebudete muset sami tvořit inzerát a domlouvat si schůzky s případnými zájemci. Ve druhém zase nebudete muset každý den sledovat realitní portály a dívat se po těch nejlepších nabídkách. Máte na tohle čas a energii?

Na realitku se dá obrátit i s pronájmem

Na závěr je ještě třeba zmínit, že realitka může pomoct i v případě, kdy řešíte pronájem nemovitosti Praha 5. Nemovitost jí svěříte do péče a ona místo vás bude hledat nájemníky, sepisovat s nimi smlouvu a celkově s nimi jednat. Vám budou jen plynout peníze totálně bez starostí, ty za vás převezmou Andělé. Získáte pravý pasivní příjem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here