Ač nejste zrovna součástí britské monarchie a ani nežijete v Británii, kde by vás to nějakým způsobem svazovalo, nebo jste něco dodržovaly, všechny víme, kdo je královna Alžběta II., princ Charles, kdo byla princezna Diana a kdo je nyní vévodkyně a jednou budoucí královna Kate. Ta si získala nejen britský lid, ale také fanoušky po celém světě. Její příjemný vzhled, neustálý úsměv na tváři, vstřícnost, milost a pokora dostává lidi na celém světě. Za všech okolností je perfektní a nejedna žena zatouží po tom být jako ona, alespoň na malou chviličku.

Tipy a triky přímo od vévodkyně

Čím to, že lidi tolik zaujala a je stále tak krásná? Možná tím, že je to „obyčejná žena“ z lidu? Nemá urozené předky, ani žáden titul. Přesto se dostala do královské rodiny a velká spousta Britů si ji zamilovala. Čím jim tak učarovala? Jaké triky a rady používá a čím se řídí? Jak být jako ona?

Vlasy jsou korunou žen

A také korunou vévodkyně Kate. Ta se pyšní nádhernou hřívou, kterou jí leckterá žena závidí. Kate ví, že má krásné a husté vlasy, proto na nich nikdy nešetří a zakládá si na nich. Pravidelně navštěvuje kadeřníka, pečuje o ně. Vždy má vlasy dobře, ale přitom jednoduše učesané, občas je ozdobí krásnou a nevšední sponou nebo také větším či menším kloboučkem, což jí dodá na kráse.

Usmívá se

Přirozeným úsměvem, do kterého se nemusí nutit. Úsměv vás nestojí nic, ale umí udělat mnoho. Šíří díky tomu okolo sebe pozitivní energii a dobrou náladu, lidé se v její blízkosti cítí dobře. Samozřejmě úsměv musí být srdečný a také musí odhalit dobrý a bílý chrup, takže i na zuby je potřeba dát pozor.

Srdečnost

Když je na veřejnosti, projevuje se srdečně k ostatním a vlastně „obyčejným“ lidem. Upřímně se zajímá, o to, kde zrovna je, co se tam děje a dává se do hovoru s lidmi. Mnohdy stačí jen pohled na druhého, pokyvování a opravdu poslouchat, co říká a rázem získáte body, které chcete.