Český design má věhlas. Zaměřte se na něj, i když si vybíráte módní doplňky. V českém designu si pořídíte rovněž dřevěné hodinky.

Hodinky už nejsou nezbytným doplňkem, přesto nevymizely. O to více si dáváme záležet na jejich výběru, protože i když jsou pořád praktické, bývají dnes zejména fashion doplňkem.

Dřevěné hodinky milujeme

Jelikož se dnes hodinky považují za více než jen praktického pomocníka, na jejich výběru si dáváme mnohem více záležet. Kdo nehledá extrémně drahé luxusní hodinky, ale ani hodinky s různými chytrými funkcemi, ten nejspíš hledá design, módní trend, ev. ekologii. To vše splňují dřevěné hodinky. Ty od značky Woowa vám nabídnou navíc povedený český design.

Pánské i dámské dřevěné hodinky Woowa

Hodinky Woowa jsou mezi námi od roku 2015, i když samotná idea vznikla již v roce 2013. Dnes se tyto hodinky s úspěchem prodávají nejen u nás, ale po celém světě. České dřevěné hodinky Woowa si našly své obdivovatele v Evropě, v Severní Americe, v Jižní Americe, v Austrálii, v Asii i v Africe. Nejde totiž o pouhé hodinky, ale o drobná umělecká dílka, kde se do každých hodinek promítla krása a duše konkrétního stromu. Woowa nabízí pánské i dámské hodinky.

Co kus, to originál

Dámské a pánské dřevěné hodinky vynikají originalitou. Nejde jen o design. Každý kus je naprostým originálem. To právě kvůli používanému dřevu. Na výrobu hodinek se používají odolné cizokrajné dřeviny, které nám navíc na ruku přinesou exotiku dálek. Krásné dřevěné hodinky umně kombinují dřevo s dalšími materiály, díky čemuž si vybereme ty decentní i pestré. Nabízí obrovskou variabilitu a pro mnoho zákazníků bývají doslova sbírkovou záležitostí, takže nezůstaly pouze u jediného modelu.

Pohodlné a krásné

Dřevěné hodinky se velice pohodlně nosí. Použité dřevo je odolné díky tomu, že je z exotických dřevin, dobře odolává i našemu potu či třeba vodě, která se může na hodinky dostat při mytí rukou. Oblíbenou kombinací materiálu je dřevěný ciferník s koženým řemínkem. Oblíbený model, dřevěné hodinky Leat Walnut, je dokonce v unisex stylu.

Objednejte si hodinky se jménem

Na hodinky si můžete dát rovněž něco malého vygravírovat. Datum, jméno, iniciály či symbol. Podle typu hodinek se u každého konkrétního modelu dovíte, na kterou část si lze nechat gravírování vyrobit. Dostáváte jej zdarma.

Věnujte dřevěné hodinky

I když po nich určitě pošilháváte jako pro fashion doplňku pro sebe, nezapomeňte, že dřevěné hodinky mohou být i perfektním dárkem. Obdarovat s nimi lze ženy i muže. Hodí se k narozeninám, k svátku, k výročí i jako památka na nějakou událost. Skvělé budou i jako dárek pro naše obchodní partnery. Dřevo i český design jsou v kurzu, stejně tak i dárky s ekologickou duší.