Přináší do našich domovů svěžest a vůni, skvěle vypere každou tkaninu a nabízí tak široký sortiment, že se už neuplatní jen v koupelnách – osvěžovač vzduchu nebo tablety do myčky jsou dnes už vlastně samozřejmostí. Tradiční česká značka, kterou vídáme na pultech obchodů už prakticky třiadvacet let, je dnes doma už i na Slovensku nebo v Polsku. Velkým plus je v moderní době důraz na ekologii, se kterou Dedra nemá nejmenší problém. Naopak, už od začátku ladí s přírodou a většina velkých značek se začíná k tomuto trendu přiklánět teprve až v poslední době.

Nakupujte se slevou, a to klidně i dlouhodobě

Když se zaregistrujete do oficiálního internetového obchodu této proslulé české značky, můžete získat řadu velmi zajímavých výhod. Stačí pouze zadat Dedra slevový kód, s nímž získáte slevu na nákup až 23 %. Jinak řečeno, ušetříte prakticky čtvrtinu z každé objednávky – a nad tím se už jistě vyplatí popřemýšlet. Nejde také jen o jednorázovou nabídku, dostanete totiž trvalou slevu! Tradice už od poloviny devadesátých let a velká obliba u tuzemských domácností, to přece o něčem svědčí. Zadejte při registraci číslo 123506, které nabízí váš Dedra koordinátor – a můžete mít ještě dnes nákup za velmi příjemnou cenu. Leštěnka, balzám na mytí nádobí, ale i další zajímavé věci, prolistujte si oficiální katalog a jistě najdete nějakou inspiraci k nákupům…

Dedra recenze nabídne i řadu dalších novinek, nabídka této původní české firmy je totiž opravdu velmi bohatá. Firma si zakládá na ochraně životního prostředí, koncentrované produkty budou stačit i v menších baleních na poměrně dlouhou dobu a nebudete tak muset dokupovat neustále nová. Šperky, oděvy, ale také vše pro kuchyni nebo koupelnu, Dedra má zkrátka pro každého něco!