Přináší do našich domovů svěžest a vůni, skvěle vypere každou tkaninu a nabízí tak široký sortiment, že se už neuplatní jen v koupelnách – osvěžovač vzduchu nebo tablety do myčky jsou dnes už vlastně samozřejmostí. Tradiční česká značka, kterou vídáme na pultech obchodů už prakticky třiadvacet let, je dnes doma už i na Slovensku nebo v Polsku. Velkým plus je v moderní době důraz na ekologii, se kterou Dedra nemá nejmenší problém. Naopak, už od začátku ladí s přírodou a většina velkých značek se začíná k tomuto trendu přiklánět teprve až v poslední době.

Nakupujte se slevou, a to klidně i dlouhodobě

Když se zaregistrujete do oficiálního internetového obchodu této proslulé české značky, můžete získat řadu velmi zajímavých výhod. Stačí pouze zadat Dedra slevový kód, s nímž získáte slevu na nákup až 23 %. Jinak řečeno, ušetříte prakticky čtvrtinu z každé objednávky – a nad tím se už jistě vyplatí popřemýšlet. Nejde také jen o jednorázovou nabídku, dostanete totiž trvalou slevu! Tradice už od poloviny devadesátých let a velká obliba u tuzemských domácností, to přece o něčem svědčí. Zadejte při registraci číslo 123506, které nabízí váš Dedra koordinátor – a můžete mít ještě dnes nákup za velmi příjemnou cenu. Leštěnka, balzám na mytí nádobí, ale i další zajímavé věci, prolistujte si oficiální katalog a jistě najdete nějakou inspiraci k nákupům…

Dedra recenze nabídne i řadu dalších novinek, nabídka této původní české firmy je totiž opravdu velmi bohatá. Firma si zakládá na ochraně životního prostředí, koncentrované produkty budou stačit i v menších baleních na poměrně dlouhou dobu a nebudete tak muset dokupovat neustále nová. Šperky, oděvy, ale také vše pro kuchyni nebo koupelnu, Dedra má zkrátka pro každého něco!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here