Dřímá vám ve skříni krásná ledvinka Michael Kors v pestrém odstínu nebo už konečně chcete vytáhnout Armani šaty, které jste si koupili v letním výprodeji vloni? Možná to jediné, co vám brání, je, že nevíte, jak dané kousky zkombinovat. Možná jsou totiž pestřejšího odstínu a nejste si jistí tím, jak jednotlivé barvy zkombinovat, aby to nevypadalo až příliš kýčovitě. Zeptali jsme se proto módních kritiků, kteří nám prozradili, jaké barevné kombinace frčí toto léto. Nebojte se sáhnout po pestrých odstínech, protože ty jsou symbolem letošních parných měsíců.

Růžová s červenou jde dohromady

Když někdo dříve oblékl outfit, který byl kombinací růžové a červené, člověk si řekl, že je to až moc. Že je to až příliš barevné a že to působí kýčovitě. Jenže pravdou je, že růžová s červenou jdou skvěle dohromady! Je to dokonce top barevná kombinace letošního léta, proto se nebojte vytáhnout oblíbené značkové kousky červené a růžové barvy, které zkombinujete dohromady. I když je to krapet výraznější kombinace, na opálením těle bude vypadat naprosto fantasticky. Pokud byste chtěli kombinaci rozbít decentností a neutralitou, sáhněte po béžové barvě.

Modrá a žlutá jako nestárnoucí kombinace

Abychom tedy byli přesní, mluvíme o námořnicky modrém odstínu a o hořčicově žluté barvičce. To jsou dvě barvy, které lze krásně letos v létě kombinovat. Rozhodně se toho nemusíte obávat, vypadá to stylověji, než to na první pohled zní. Žlutá dokáže modrou krásně rozzářit a přivést k životu. Na ulici vás tak nikdo nepřehlédne.

Námořnická modř jde dohromady i s béžovou

Když už jsme zmínili námořnickou modř, ta je barvou letošního léta. Kombinovat ji můžete ještě třeba s béžovou barvou, se kterou vypadá velice elegantně. Může se to sice jevit jako výrazná kombinace, ovšem obě dvě barvy si spolu fantasticky rozumí.