Pro ženu, která se o automobily vůbec nezajímá, je poměrně těžké vybrat nějaký model, jenž by naplnil její očekávání. Pokud jste se rozhodla pro pořízení nějakého vozidla, ovšem nemáte ani ponětí, po jaké značce sáhnout, připravili jsme pro vás přehled modelů od značek Renault a Dacia.

V první řadě byste si měla ujasnit, zda prahnete po zbrusu novém kousku, nebo sáhnete spíše po ojetině. Obě varianty mají své přednosti i úskalí. Jestliže však nechcete mít žádné starosti s opravami a potřebujete, aby vám vozidlo spolehlivě sloužilo, rozhodně navštivte přímo autorizovaného prodejce nových automobilů.

Renault Kadjar

Pro rodiny s dětmi se dokonale hodí Renault Kadjar, s nímž prosvištíte rušným velkoměstem až do dalekých hor. Automobil se nebojí ani nepřízně počasí, a tak zvládne jízdu na dešti i sněhu. Rozhodně vás nadchne velký zavazadlový prostor, kam umístíte nejen kufry, když pojedete na dovolenou, ale i sportovní vybavení či zvířecí doprovod.

Renault Koleos

Silným vzhledem se pyšní Renault Koleos, který se prodává například na stránkách https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/koleos/koleos/. Uvnitř automobilu najdete velký dotykový displej, přes nějž si spustíte navigaci, a potom vyrazíte do dalekých měst. Za volantem budete mít skvělý přehled nad tím, co se na silnici děje.

Renault Clio

Za zmínku stojí ještě Renault Clio se smyslným designem. Podmaní si vás pohodlným ovládáním a asistenčními systémy. Jestliže tedy nemáte ráda rozjezd do kopce, vůbec nevadí, protože automobil disponuje asistentem, jenž pozastaví vozidlo na dvě sekundy po upuštění brzy, a tak máte čas rozjet se, aniž byste začala couvat dozadu.

Dacia Duster

Zapomenout nesmíme ani na rumunskou značku Dacia, jejíž kompletní nabídku modelů najdete na https://www.rpz.cz/dacia/. Velice oblíbeným automobilem je Dacia Duster. Jedná se o úžasné SUV hodící se na dálnice, do měst i do terénu.