Chcete být originální za každou cenu a představa, že se na ulici potkáte s člověkem, který má oblečené stejné šaty, ve vás vzbuzuje pocit hrůzy? Známe to všichni. Oblečení totiž slouží mimo jiné k vyjádření našeho stylu, názorů. Dotváří určitým způsobem naši osobnost, kterou prezentujeme světu. Jsou ale situace, kdy stejné svršky s jinými lidmi jsou více než žádoucí.

Soutěžní družstva, školní třídy

V určitých chvílích se jistě velmi rádi stanete součástí většího celku. Řeč je třeba o tak důležitém okamžiku, jako je třídní fotografování ve škole. Často se spolužáci domluví na stejném outfitu. Zvolí stejně barevné oblečení, stejné motivy na tričku nebo mikině. A dokonalá vzpomínka je na světě. Za zmínku stojí soutěžní družstva na letních táborech, případně sportovní týmy. Vzpomínáte na známé televizní zábavné pořady, nejčastěji ty vědomostní? Někdy zkrátka chceme vypadat stejně jako ostatní.

Zaujměte na první pohled

Pokud i vy právě stojíte před otázkou, jak obléct váš tým, družstvo či jinou skupinu lidí tak, abyste všichni vzbudili pozornost, byli originální a vtipní zároveň, zkuste se společně zamyslet nad ideálním motivem na trika, mikiny. Chcete vyjádřit hlubokou myšlenku, nebo upřednostníte jednoduchou malůvku? Preferujete vtip a hravost, nebo naopak chcete působit rebelsky? Geekshirts.cz nabízí desítky a desítky motivů, na co si jen vzpomenete. Pokud máte vlastní představu o podobě obrázku či textu na vašem triku, pamatujte, že ilustrátoři udělají vše, abyste byli spokojeni. A víte, co je ještě fajn? Úžasné množstevní slevy, které vám Geekshirts.cz umožní.

Pohádkové postavičky vedou

Trochu humoru nemůže nikdy škodit. Motivy Boba a Bobka pobaví, zaujmou a rozhodně vás nikdo nebude moci obvinit, že jste nudní „suchaři“. Výborná varianta například pro spolky chovatelů králíků. Maxipes Fík zase bude zase báječně reprezentovat týmy na soutěžích se psy. Zkuste se brát trochu s nadhledem. Skvělá nálada vás nemine.