Kasina rozhodně nejsou místem, kam by chodili trávit večery zoufalci. Jde o prémiovou zábavu, kterou si rády užijí i mnohé celebrity. Netvrdíme ovšem, že do kasin chodí pouze muži. Míří tam totiž také čím dál více žen.

Zapomeňte na to, že ženy v kasinech jsou pouze doplňkem nebo obsluhou. I něžné pohlaví sem míří za zábavou, nejde o žádnou raritu. Ženy mnohokrát vyhrávají vysoké jackpoty, velmi oblíbené jsou mezi nimi výherní automaty.

Raději výherní automaty na odreagování

Herní zvyklosti mužů a žen se pochopitelně liší. Zatímco muži častokrát preferují karetní hry, u nichž záleží na taktice, ženy si do kasina chodí raději odpočinout. Upřednostňují relaxační hry, u nichž se nemusí tolik přemýšlet, tedy zejména výherní automaty. Na druhém místě je pak ruleta, u té je sice třeba trochu taktizovat, ovšem pravidla jsou jednoduchá a výhra stále dost závisí na náhodě. Náhoda znamená vysokou dávku vzrušení.

Trendy jsou ženská témata

Automaty jsou dostupné s nejrůznější tématikou. Ženy si vybírají například hrací automaty s tématem pohádek, případně s ženskými hrdinkami jako Wonder Woman. Oblíbené jsou i takové tituly jako hra White King.

Hlavní motivací, proč jít do kasina, je pro ženy adrenalin a dávka emocí. Ženy jsou obecně emotivnější, a tak i v případě výhry daleko více projevují radost. Výskání, skákání, někdy i slzy štěstí. Naopak v případě prohry se neprojevují zase tak hlasitě, dokáží své negativní emoce udržet na uzdě.

Ženy chodily do kasin odjakživa

Jestli si myslíte, že jsou ženy v kasinech výsledkem emancipace nebo snahy o generovou rovnoprávnost, jste na omylu. Chodily sem už v dávno v minulosti, třeba Lottie Deno je jednou z nejznámějších hráček 19. století, byla přebornicí v pokeru i ruletě.

Štěstí přeje odvážným a rozhodně se nedívá na pohlaví, tak se návštěvy kasina nebojte.