Nebaví vás trávit volné víkendy stále stejně? Všechny seriály už máte okoukané, filmy v televizi vás příliš nelákají a sedět pořád jen u notebooku či počítače vám už přijde jako pořádná nuda? A co kdybyste vyzkoušeli něco nového – zábavu, která s sebou přináší i pořádnou dávku adrenalinu? Úniková hra od EscapeX je to pravé ořechové pro ty z vás, kteří chtějí zvednout zadek z gauče a konečně něco zažít!

Nebudete na to sami!

Únikové hry jsou v poslední době stále oblíbenější a čím dál vyhledávanější. Slibují totiž nejen adrenalin, ale i legraci a vzrušení – zkrátka vše, aby ve vás zážitek zanechal vzpomínky na ještě hodně dlouhou dobu poté, co únikovou hru dokončíte. Výhodou je, že na to nebudete sami – nejdříve musíte složit tým, který se bude skládat ze dvou až šesti hráčů. V téhle partě se pak můžete pustit do hry, jejímž cílem je jediné: uniknout!

Uniknete?

Úniková hra Zloději snů od EscapeX trvá 60 minut. Pro někoho možná hodně, pro jiného zase strašně málo. Záleží totiž na tom, jak hodně budete trápit své makovičky a jak hodně zapojíte mozek i selský rozum, abyste společně s vašimi přáteli vyřešili sérii hádanek, které vás dovedou až do cíle. Celou dobu budete poháněni vědomím, že pokud se vám nepodaří uniknout, stane se něco hrozného. Nebo nestane? Kdo ví!

Nemusíte se připravovat

Na únikovou hru se nemusíte nijak připravovat. Dokonce nemusíte řešit ani to, co si na tenhle zážitek vezmete na sebe. Oblečení totiž nikoho nezajímá, o to tady nejde. Fyzická kondice není potřeba, proto toho svalovce, kterého jste nedávno ostřížím zrakem zmerčila v baru, nechte doma a raději s sebou vezměte chytrou kamarádku, která pálí jeden dobrý nápad za druhým. Mít pod čepicí je totiž v případě únikové hry EscapeX, neboli nejlepší únikovky v Praze, daleko důležitější, nežli hora nabouchaných svalů.