Najít klasický design hodinek dnes může být problém. Výrobci se předhánějí v netradičním designu i materiálech a téměř se vytratila tradiční noblesa hodinek. Toužíte-li právě po ní, podívejte se na sortiment hodinek Rosefield.

Módní design neustále mění tradiční styl módy i módních doplňků. Přesto však klasika zůstává jako evergreen a stále se k ní vracíme. Je to tak u střihů košil, džínsů, ale i u hodinek. Někdy je změna prostě pouze změnou k horšímu, protože čisté linie a klasický materiál nic nepřekoná. V této filosofii se nese i design hodinek Rosefield.

Světoznámá švédská hodinářská značka začala psát svoji historii v holandském Amsterdamu. Dnes v srdci hodinek bije japonský strojek a řemínek zdobí jemná italská kůže. Pokud tedy není z nerezové oceli stejně jako kovový ciferník.

Ať již jde o pánské nebo dámské hodinky Rosefield, vždy je charakterizuje prostý a jednoduchý styl. Díky tomu neurazí v kombinaci s mnoha módními styly. Dokonalé doplní minimalistickou módu, ale i běžný casual styl ulice. „Jako doma“ se budou hodinky Rosefield cítit v business outfitech – s oblekem či dámským kostýmkem.

Skvělá kvalita, spolehlivost a luxusní design dělají z těchto hodinek konkurenta hodinkám v mnohem vyšších cenových kategoriích. Přitom Rosefieldky koupíte v ceně mezi dvěma a třemi tisíci korun.

Tip na pánské hodinky Rosefield

Mezi pánskými modely vynikají hodinky Rosefield The Gramercy black/blac 38 mm s černým ciferníkem a koženým řemínkem. Celočerné hodinky ještě více podtrhují minimalistický koncept značky. Dalším úžasným modelem jsou pánské hodinky Rosefield The Mercer New blue 38 mm. Bílý ciferník doprovází kovově modré provedení ostatních částí hodinek.

Pro dámy, které milují pánský styl hodinek

Právě proto, že tento magazín čtou primárně dámy, rozhodla jsem se vám žádný dámský model hodinek cíleně nedoporučovat. Samy poznáte, jestli vás zaujme kulatý či obdélníkový ciferník a zda si zvolíte kovový nebo kožený řemínek. Pokud paříte mezi milovnice pánských hodinek tak jako já, nemůže se stát, že si značku Rosefield nezamilujete. Nabízí velikost pro dámskou ruku, a přitom tradičně minimalistický pánský vzhled luxusních hodinek. Jde však o designové hodinky za příjemnou cenu.