Nikdo není dokonalý, a to je třeba mít neustále na mysli. Mnoho lidí se chce stát dokonalým, což je samozřejmě nereálné, navíc tak ztratíme tu svou originalitu. Mnoho lidí na sobě hledá chyby a chce je následně ihned odstranit, což je samozřejmě opět špatně. Pokud se nejedná o chyby, které jsou zdravotně nebezpečné, proč do sebe nechat řezat nebo proč na sobě provádět jakékoliv změny? Mnohým lidem vadí jizvy, jiným vadí vrásky, jiným podbradek.

Právě již zmiňovaný podbradek je pro mnoho lidí něco šíleného. Lidé s ním nechtějí mít nic společného, je to něco, čemu se každý člověk směje, co kazí fotky. Jelikož žijeme ve světě, v jakém žijeme, lidé dbají na svůj vzhled, chtějí, aby se líbili ostatním, nikoliv sobě. Nemůžeme se tedy divit stále se zvyšujícímu množství lidí, kteří o odstranění podbradku zažádají.

Odstranění podbradku dneska není nic komplikovaného – je to běžný zákrok, na který se domluvíte na dermatologické klinice. Existuje však více řešení jeho odstranění.

Jednou z možností je Belkyra

Pokud vás trápí podbradek nebo takzvaná druhá brada, měli byste podstoupit ošetření Belkyra. Jedná se o nový preparát od společnosti A, v němž je schovaná účinný látka, která se injekčně aplikuje do oblasti podbradku.  Tato látka pomáhá rozštěpit a vstřebat tuky, které jsou přijímány v potravě.

Jaký je efekt tohoto ošetření?

Co se týče efektu tohoto ošetření, díky tomuto ošetření je nastartován proces odbourávání tukových buněk z podbradku. Žádné tukové buňky se v těchto místech už tvořit nebudou, je jím naprosto zamezeno. Odstranění podbradku je záležitost zhruba čtvrt roku, je vždy nutné podstoupit sezení jednou měsíčně.

Během léčby je doporučen klidový režim (ten je nutný hlavně druhý den, protože se může objevit otok či modřiny v místě aplikace – mohou přetrvat i více dní).