Chystáte se do Egypta, ať už nyní v zimním období nebo až v létě? Pokud tomu tak opravdu je, nezapomínejte na jednu důležitou věc. Zjistěte si všechny potřebné věci o očkování, tamní měně a nástrahách Faraony pomsty. Nezapomínejte ani na bezpečnost.

Ta je sice v současnosti na vysoké úrovni, musíte však dávat pozor na některé věci a oblasti, jimž je vhodné se spíše vyhýbat. Všechny tyto informace pak povedou k vaší spokojené dovolené, jíž si užijete plnými doušky.

Vízum za 25 a 60 dolarů

Tento článek vám popíše, jak získat turistické vízum, které je dostupné hned třemi možnými způsoby. Buď si jej vyřídíte po příletu do Egypta, zvolíte služeb ambasády nebo vsadíte na nejpohodlnější cestu skrze e-víza. Jde o stále populárnější metodu, jež vám ušetří spoustu drahocenného času a vše vyřídíte z pohodlí domova. Alternativou je pak vyřízení přes cestovní kancelář, s níž hodláte letět do této exotické destinace.

Pokud vás zajímá, kolik stojí vízum do Egypta, přinášíme vám stručné informace.

  • Vízum na 30 dnů bez opakovaného vstupu je za 25 dolarů
  • Vízum na 60 dnů s opakovaným vstupem jen za 60 dolarů

Je tedy pouze na vás samotných, jak si své cestování rozplánujete, a zda při cestě na Africký kontinent navštívíte i více zemí s možností návratu právě do Egypta.

Egypt je stále oblíbený

O pravdivosti tohoto podtitulku vás může přesvědčit až nevídaný zájem turistů prahnoucích po této destinaci. Hledáte-li v tomto směru kvalitní zájezd v kombinaci s přemírou výše uvedených a dalších informací, navštivte internetový portál cestolino.cz. Ten vám poskytne to správné zázemí a ujistí vás o tom, že Egypt je stále oblíbený.

Proto neváhejte a začněte plánovat svoji letošní dovolenou u moře zavčasu. Pusťte se do pročítání diskuzí, recenzí a informačních článků na cestolino.cz, jež vám prozradí mnohé o tom, co potřebujete vědět a co je opravdu důležité.