S klasickým televizním vysíláním jsou jenom problémy. Je to pár let, co si české domácnosti pořizovaly set-top boxy, aby mohly přejít na digitální vysílání a nemusely si kupovat celou novou televizi. Teď se zase řeší přechod na DVB-T2. A co bude příště? Pokud si mezitím IPTV pořídíte, tak už nic.

Kouzlo internetové TV spočívá v tom, že ji přijímáte přes internet, nemusíte tedy řešit příjem televizního signálu. Výhod je přitom mnohem víc.

Internetovou TV si pustíte na libovolném zařízení

Dnešní chytré televize už mají připojení k internetu, takže není problém si IPTV pustit přímo na televizi. Na druhou stranu, nezbytně nutné vybavení domácnosti už to dnes rozhodně není. Internetové vysílání si pustíte třeba i na telefonu, tabletu či klasickém počítači. Samozřejmě i na několika zařízeních, takže odpadá dohadování, na jaký pořad se dneska budete dívat. Každý si pustí program, který ho zajímá.

V čase se lze vrátit až měsíc

S internetovou televizí také není žádný problém, když nestihnete další díl svého oblíbeného seriálu. Prostě si ho pustíte, až si na něj uděláte čas! Můžete se totiž vracet v čase až 30 dní zpátky a pouštět si pořady, které jste nestihli zhlédnout. Vracení se do minulosti vám navíc rozšiřuje možnosti toho, na co se lze dívat. Pokud zrovna dneska na žádném programu nic dobrého nedávají, stačí se podívat, jestli včera nebylo něco lepšího.

Vyzkoušejte si všechno tohle zdarma

Zní to všechno lákavě? Internetovou televizi si můžete zdarma vyzkoušet na Spustit.cz. Budete mít čas, abyste mohli objevovat všechny skvělé funkce a výhody této služby, a pak se rozhodnete, zda ji chcete, nebo ne. Při registraci nezadáváte žádnou platební kartu, opravdu jde o nezávaznou zkoušku.

Spustit.cz podporuje více než 100 TV stanic a umožňuje pouštět si televizi na zařízeních Android, Apple/iOS, Windows, Linux a samozřejmě na chytrých televizích.