Zamilovanost je ta nejkrásnější fáze vztahu. Vše je zalito sluncem, všichni se usmívají, jsou nadšení a šťastní. Není se tedy čemu divit, že v téhle fázi myslí na budoucnost. Jaké by to bylo krásné, kdyby spolu bydleli, vídali se každý den a ne jen pár hodin někde v kavárně nebo kině. Už se nemůžete dočkat, až spolu budete bydlet! Tady by nebylo od věci mít ruční brzdu a zatáhnout za ni.

Hlavně realisticky

Myslete na to, že tato první zamilovanost opadne během pár měsíců. Uvidíte první chyby. A už nebude vše zalito sluncem. Navíc, stále o sobě nevíte úplně vše. To se projeví až na první společné dovolené nebo právě při společném bydlení. Na něj musíte být připravení, bydlet spolu po měsíci je holý nerozum. A troskotá na něj mnoho párů.

Končí tajemství

Budete už přesně vědět, jak se partner chová. A také, co dělá. Jaké jsou jeho ranní zvyky, večerní potřeby a podobně. Doma chodí v otrhaných teplácích? Šťourá se v zubech? A naopak i partner vás uvidí v jiném světle. Ne stále tak krásnou a upravenou, ale také s pupínkem na tváři, rozcuchanými vlasy a přeleželým obličejem.

Žhavý sex? Ani ne.

Doby, kdy se jednomu po druhém stýskalo, jsou nenávratně v tahu. Jste spolu doma, takže se vedle sebe probouzíte, snídáte spolu, večer sledujete televizi a jdete spát. Nejste si tolik vzácní. Po nějaké té schůzce jste vždy prožívali nezapomenutelný sex a dlouho jste se loučili polibky před domem? Teď se to změní.

Odzvonilo schůzkám

Proč se scházet někde v restauraci nebo v kině, když můžete sedět pohodlně doma? Stojí vás to méně peněz, nebudete muset trávit čas přípravou a pohodlně se rozvalíte v křesle nebo gauči. Ano, i takhle muži někdy uvažují.