Vzhledem k neustálému zdražování elektrické energie je naprosto jasné, že musíte začít pořádně šetřit. To platí hlavně pro majitele dílen a výrobních hal. Jen správná volba žárovek vám může ušetřit klidně i stovky tisíc korun ročně. V čem vás LED potěší?

Až 80% úspory

V dnešní době už konvenčním žárovkám odzvonilo. Pomalu, ale jistě je nahrazují mnohem vychytanější LED žárovky / LED trubice. Nebavíme se přitom o jakémsi krátkodobém trendu, ale spíše o budoucnosti svícení obecně. Proč?

Odpovědí jsou četné výhody LED světel. Ta vám totiž zajistí až 80% úsporu za elektrickou energii. Počty necháme na vás. Nezapomeňte započítat ani extrémní životnost těchto moderních variant, která dosahuje klidně až 50 000 hodin. Nakupujete-li stovky a stovky žárovek, i v tomto ohledu si zajistíte vysoké a dlouhodobé úspory.

Z hlediska průmyslové výroby se hodí zmínit i velkou mechanickou odolnost LED žárovek. Zároveň vás potěší jejich malé rozměry, díky nimž se bezpečně vejdou i do nejhůře přístupných prostor. Během svícení téměř nevydávají teplo ani UV záření, což ocení zejména majitelé muzeí, galerií, ale i skladů s hořlavými materiály.

Kde koupit kvalitní produkty?

Sháníte LED zářivky 120 cmLED zářivkové trubice 150 cm? Nebo snad něco menšího v podobě oblíbených LED pásek? Neztrácejte čas objížděním velkých kamenných poboček a nekonečným zkoumáním regálů.

Raději si sedněte k počítači a otevřete si webové stránky jednoho z největších dodavatelů K&V Elektro. Na stránkách zmíněného e-shopu najdete stovky a stovky malých i velkých LED světel od ověřených výrobců. Díky přednímu postavení na trhu vám daní odborníci mohou nabídnout nejnižší ceny. Jste podnikatelé? Pak máte nárok na dosažení velkoobchodních cen a dalších výhod.