Vintage, retro nebo industriální styl – to je přesně to, co dnes letí a s čím zabodujete i v interiéru své kavárny, restaurace nebo hotelu.

Chybí vaší restauraci „wow“ styl, který by přilákal nové zákazníky a udržel si ty stávající? Vypadá vaše kavárna příliš stroze? Na designu interiéru záleží, ať již jde o malé bistro, kavárnu, restauraci, hotýlek či velký hotel. Základem je nejen kvalita na jídelním lístku a dobré služby, ale i nábytek a celý styl interiéru. Moderním hitem je vintage, retro a industriální styl. Jde tak trochu o paradox, protože i když mluvím o módním interiérovém trendu, vracíme se vlastně do historie.

http://www.dublino.cz/interierovy-nabytek/vintage-industrial-retro/vintage-zidle

Do retro a industriálního stylu se zamilujete snadno

Co vás nejspíš napadne jako první, je vrhnout se na bazary a vykoupit starý nábytek. Avšak… Za prvé to už udělali jiní. Za další, skutečně se chcete učit od píky stolařem, abyste tento nábytek dali dohromady? Navíc, i tak nebude splňovat všechna očekávání a žádná zákaznice, která si na sice stylové, ale staré židli roztrhne punčocháče, vám vděčna rozhodně nebude.

http://www.dublino.cz/interierovy-nabytek/vintage-industrial-retro/industrialni-zidle

Když vintage interiér, tak rozhodně nový

Naštěstí si svůj sen splnit můžete i bez zmíněného obcházení bazarů, dílen a fabrik. Firma Dublino, jejíž nabídku najdete na webových stránkách http://www.dublino.cz/, se specializuje na prodej hotelového a restauračního nábytku. A v nabídce nechybí ani oblíbený retro, vintage a industriální styl.

Skutečně atraktivní nábytek v tomto stylu, to jsou vintage židle, industriální židle, retro židle, ale i celé stoly nebo stolové nohy pro stolní desky. Vše ale snadno doplníte i dalším zařízením. Například industriálními a vintage lampami.