Řešíme to pořád dokola, několikrát do roka – dárky pro naše blízké. Ať už jsou to narozeniny, svátky, Vánoce nebo různá výročí či životní jubilea, všechny tyto okamžiky si zaslouží pozornost. Je ale složité pořád vymýšlet něco originálního. Pěkným dárkem, který navíc můžete od A do Z vytvořit na míru online je fotokniha. Tyhle důvody vás přesvědčí, že právě fotokniha je ten nejlepší dárek.

Vy rozhodujete o tom, jak bude vypadat

Můžete se spolehnout, že vytváření fotoknihy bude neskutečná legrace. Od začátku až do konce totiž máte podobu knihy plné fotek ve svých rukou. Jste to totiž vy, kdo rozhodne nejen o velikosti nebo typu vazby, ale kdo především určí, jaké fotografie bude fotokniha skrývat.

Možnosti jsou v tomto případě prakticky nekonečné a s knihou si tak můžete opravdu vyhrát. Stačí se pohodlně usadit doma v obýváku nebo si vzít notebook do postele a při sledování oblíbeného seriálu vytvořit hotové umělecké dílo online.

Můžete vybírat z několika možností

Fotoknihy jsou skvělé v tom, že žádná není stejná. Na výběr máte nejen z vícero velikostí (A4 a A3 fotokniha na výšku nebo na šířku), ale můžete si vybrat knihu s pevnou nebo třeba měkkou vazbou.

Rozhodněte o tom, kolik bude mít stránek. Vyberte pozadí na každou stránku v knize zvlášť. Poskládejte fotografie k sobě tak, jak uznáte za vhodné a doplňte je obrázky nebo textem.

I fotokalendáře frčí

Neméně oblíbeným produktem jsou fotokalendáře, které se zrovna tak těší stále většímu zájmu. A není se čemu divit. Kalendář má doma drtivá většina z nás. Proč se ale každý den v roce dívat na fotky receptů, kytiček nebo hradů a zámků, když můžete mít na očích své nejbližší a milované? I fotokalendář je krásný dárek, se kterým rozhodně nemůžete nikoho urazit. Bude nástěnný nebo stolní? A jaké fotografie vyberete?

Zdroj foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.com