I když počátek zimy vypadal spíše tak, že budou teploty až nadprůměrné, v posledních dnech už zima jasně ukazuje svou sílu. Nejenom, že teplota klesá, ale také nechybí ani dostatek sněhu. Plánujete vyrazit ven? Základem jsou správné boty. Podívejte se společně s námi, jaké jsou hitem.

Sněhule jako skvělá volba

Nepotrpíte si na přílišnou eleganci, a naopak máte ráda spíše hravost a jedinečnost? Pokud ano, máme pro vás tip, se kterým vedle zaručeně nešlápnete. Jsou to oblíbené sněhule, které jsou do zimního období jako stvořené. A to i tam, kde je souvislá vrstva sněhu. Využijete je jak ve městě, tak třeba i na horách. Navíc v nich můžete vypadat stylově, protože není problém zvolit různé barvy, jako třeba:

  • Červená
  • Camel
  • Růžová

Chcete být elegantní? Kozačky jsou osvědčenou volbou

Pojďme na druhý typ ideální zimní obuvi, se kterým také neuděláte chybu. Tím si můžete být stoprocentně jista. O co se jedná? Jsou to kozačky. Ty většina z vás jistě zná v klasické formě, kdy jsou vysoké zhruba do poloviny lýtek, nebo o něco více. Nemusíte se však nutně spokojit jenom s tímto modelem. Hitem jsou kozačky nad kolena, které vypadají velmi zajímavě. Pokud jste hrdou majitelkou delších a štíhlých nohou, rozhodně se jedná o obuv, se kterou nemůžete šlápnout vedle. Tím si buďte stoprocentně jista.

Nezapomínejte na kvalitní materiály

Výše uvedený typy jsou na zimu stoprocentně ty pravé. Tím si můžete být jista. Při výběru však nezapomínejte zohlednit také to, jaký materiál zvolíte. V první řadě by měl být vodě odolný, díky čemuž ani delší chůze po sněhu nebude spojena s tím, že budete mít v botách mokro. Dále myslete i na vnitřní materiál, který by vás měl dobře zahřát. V zimě není výjimkou, že jsou i dny, kdy teploty mohou klesat dokonce i pod 20 stupňů Celsia. Pokud v takovém počasí potřebujete jít ven, jistě nechcete, aby vám byla zima od nohou.