Jako rodiče nás čeká nelehký úkol. Vybrat v obrovském množství zboží pro děti to nejlepší – nejkvalitnější, nejzajímavější, nejhezčí, a samozřejmě ne zbytečně předražené. V tom nám umí pomoci dětský srovnávač zboží, jakým je marketplace Pidio.cz.

Nákupy související s dětmi začínají ještě před jejich narozením

Nejde jen o to, nachystat předem dětský pokojíček. Naše péče o dítě začíná již během těhotenství, často dokonce před narozením. Ženám se doporučuje již v době, kdy začínají plánovat početí dítěte, začít se zdravějším životním stylem a s užíváním vhodných vitamínů.

Období těhotenství je pak velkou přípravou na příchod potomka. Zejména u prvorodiček je nutná obměna šatníků. Těhotenské oblečení, prádlo pro těhotné, příprava oblečení na kojení – tohle vše se nám zajišťuje snadněji díky praktické pomůcce, jakou je dětský srovnávač Pidio.cz. K tomu je nejpozději s počátkem třetího trimestru čas začít chystat i vybavení pro dítě. Vše od kočárku, dětské autosedačky, oblečení pro miminka, ale i vybavení pokojíčku, až po drobnosti, jakými jsou kosmetické a hygienické potřeby pro dítě.

Na co před příchodem dítěte nezapomenout?

Připravte se na rodičovství a mateřství dobře, a hlavně předem. Ušetříte si pak starosti ve chvíli, kdy se vám život s příchodem nového člena do domácnosti doslova převrátí na ruby. Čas začne plynout zcela jinak. I když v dnešní době elektronického nakupování je vše přece jen snazší a nemusíme řešit, kde nechat miminko, jestliže potřebujeme jít na nákupy. Pediatři rozhodně nedoporučují brát miminko do prostorů s velkým množstvím lidí, a to až do doby, než absolvuje první povinná očkování. Mít proto přehled o dětském sortimentu online, tak, jak vám to nabízí srovnávač Pidio.cz, stejně tak jako možnost jej takto nakoupit, je skvělou moderní vymožeností.

Co si nachystat předem a s čím nám pomůže dětský marketplace Pidio.cz?

Rozhodně si připravte dětskou autosedačku. Už z porodnice povezete novorozence v automobilu, a je nutné, aby byl bezpečně připoután do vhodné autosedačky, tedy do tzv. vajíčka. To se dá koupit samostatně, i coby součást dětské autosedačky, která vydrží dítěti až do doby, kdy jej máme povinnost v autosedačce poutat. Vajíčko je navíc velice praktické pro přenášení miminka, například při návštěvách pediatra.

Výběr kočárku je radost, ale nemusí jít o malou investici. Každý máme navíc jiné požadavky na dětský kočárek. Kdo bydlí u lesa a těší se na procházky s miminkem na čerstvém vzduchu, bude určitě preferovat zcela jiný kočárek než maminka bydlící ve městě. Dětské kočárky si dnes vyberete s koly vhodnými pro různé terény. Ideální je zakoupit kočárek rovnou s kompletní výbavou, kam patří například pláštěnka proti dešti, taška na přebalování, či třeba rukávník na zimu pro pohodlné ježdění s kočárkem.

Nezapomeňte ani další nezbytnou výbavu pro novorozence. Potřebujete vhodné místo a pomůcky pro přebalování i pro koupání. Zajistěte si pomůcky pro krmení, ať již se chystáte kojit, nebo budete mít dítě na umělé výživě. Pediatři rozhodně doporučují kojení, avšak i pro něj se hodí vhodné pomůcky, které nám jej usnadní. Může jít o kojící polštář, ale i o odsávačku mléka pro maminky, které mají nadbytek mléka, či si jej chtějí nachystat do zásoby.

Samozřejmostí by mělo být i minimálně základní oblečení pro miminko. To vybírejte vždy v závislosti na roční době. Chcete se nechat překvapit, zdali se vám nakonec narodí chlapeček nebo holčička? I tak se dokážete připravit. Nakupte prostě oblečení v neutrální krémové a bílé barvě.

Všechny tyto potřeby máte možnost vybírat za pomoci dětského marketplace Pidio.cz. Jak vlastně funguje? Jde o moderní vychytávku, kde na jednom místě najdete sortiment z více online zdrojů. Snadno tak získáte přehled nejen o sortimentu, ale i o cenách. Ideální je vždy svůj nákup dětského zboží začínat právě na Pidio.cz. Přes produkt, který vás zaujme, se pak snadno prokliknete přímo na e-shop s tímto konkrétním produktem.

Vybrat kvalitní hračky není snadné

Těšíte se na chvíli, kdy již budete mít vybráno vše nutné, a začnete dítěti konečně nakupovat hračky? Možná vás radost přejde ve chvíli, když zjistíte, kolik možností vám dnes trh nabízí. Dětský srovnávač zboží vám bude při výběru hraček vždy skvěle nápomocným. Už od narození, kdy kupujete první hračky do vody i první černo-bílé kontrastní hračky k zavěšení na hrazdičku. Vyberete díky němu krásný kolotoč, který miminku pomůže usnout, i prvního bezpečného plyšáka do ručičky. Díky srovnávači Pidio.cz dokážete objevit ty nejlepší hračky a zjistit, kde je koupit za nejlepší cenu.

K výběru hraček pro děti bychom měli přistupovat vždy zodpovědně. Musí být samozřejmě bezpečné, ale nejen to. Formují naše děti, vytváří jejich návyky, rozvíjí je i učí. Vybrat hračku správně je proto nesmírně důležité a nesmíme to zanedbat.

Připravte snový dětský pokojík

Dětský marketplace Pidio.cz je i místem vhodným pro vaše „fušování“ do práce interiérového architekta. Nepotřebujete jej. Vyhledávač dětského nábytku vám pomůže zařídit dětský pokojík pro kojence, batole, předškoláka, školáka i pro studenta. Snadno se zorientujete v nabídce a vyladíte pokojíček do posledního detailu. Samostatný i takový, který je určen více sourozencům současně.

O Pidio.cz

Projekt Pidio.cz chce pomáhat českým rodinám a maminkám najít snadno to nejlepší pro děti a za co nejlepší ceny. Specializuje se výhradně na dětské zboží. Nejde o e-shop, ale prostor s vyhledáváním zboží, s poradnami i zajímavými soutěžemi pro uživatele služby. Své funkční webové stránky skvěle propojuje se sociálními sítěmi a vytváří tak rovněž zajímavý prostor pro komunitu zajímající se o péči o děti. Denně se ve vyhledávači zobrazí přes 200 tisíc produktů. Na Pidio.cz najdete dětské zboží od největších dodavatelů, distributorů a výrobců.