Ač nejste zrovna součástí britské monarchie a ani nežijete v Británii, kde by vás to nějakým způsobem svazovalo, nebo jste něco dodržovaly, všechny víme, kdo je královna Alžběta II., princ Charles, kdo byla princezna Diana a kdo je nyní vévodkyně a jednou budoucí královna Kate. Ta si získala nejen britský lid, ale také fanoušky po celém světě. Její příjemný vzhled, neustálý úsměv na tváři, vstřícnost, milost a pokora dostává lidi na celém světě. Za všech okolností je perfektní a nejedna žena zatouží po tom být jako ona, alespoň na malou chviličku.

Tipy a triky přímo od vévodkyně

Čím to, že lidi tolik zaujala a je stále tak krásná? Možná tím, že je to „obyčejná žena“ z lidu? Nemá urozené předky, ani žáden titul. Přesto se dostala do královské rodiny a velká spousta Britů si ji zamilovala. Čím jim tak učarovala? Jaké triky a rady používá a čím se řídí? Jak být jako ona?

Vsaďte na přirozenost

Možná to je tím hlavním, co dělá vévodkyni Kate tak oblíbenou. Na nic si nehraje, je přirozená a za všech okolností svá, i když jí svazuje protokol a pravidla. Je za všech okolností perfektní, ale ne tak, že je nedostupná, ale taková lidská.

Decentní make-up

Nemusí sahat po celé rotě kosmetiček a stylistů, kteří ji vytvoří na tváři perfektní make-up, který by mohl směle konkurovat Hollywoodu. Nepřehání to s líčením, naopak vsází na decentní a vkusné líčení, které ji rozjasňuje, ale zároveň nepřidává roky navíc.

Péče o pleť

Je známo, že vévodkyně Kate se o sebe stará a ráda. Její pleť je bezchybná. Jistě, mohou za to geny, ale z větší části je to sama vévodkyně, která o sebe pečuje. Večer se pečlivě odlíčí, než jde spát a ráno a večer ošetří svou pleť. Nemusí používat drahou kosmetiku, protože má bezproblémovou pleť, mnohdy volí krémy, které jsou dostupné pro normální ženy. Chodí také pravidelně na kosmetiku.