Světoznámá značka Bvlgari si pečlivě své tváře do kampaní vybírá. Tentokrát sáhla po americkém pokladu, andílku značky Victoria´s Secret Lily Aldridge.
Krásná Lily se díky značce bude nyní objevovat na kampaních pro letošní rok, a to zejména v kampani na šperky, které budou nabízeny v jednom z italských módních domů Bvlgari. První kampaň se objeví pod názvem „Larger Than Life“ a o její vznik se postará uznávaný fotograf Mario Testino.

Možná si však říkáte, proč si italská značka nevybrala do své kampaně i italskou modelku, jejíž rysy by krásné šperky dokonale podrtrhovali. Ředitel kampaně Jean-Christophe Babin uvedl, že i přesto, že Lily není Italka, vypadá přesto velmi exoticky stejně jako pravé italské ženy a evokuje typické rysy římských krásek. „Myslím si, že značka Bvlgari není jen o jedné ženě. Modelku, kterou vybereme využíváme jako prostředek pro ukázku rúzných úhlů římského stylu, “ uvedl Jean.

I samotná modelka je z tohoto postu velmi nadšená. „Pro značku je tato kampaň velmi důležitá, je o lásce k extravaganci, o radosti k odvaze a chuti se vyjádřit a prezentovat.“

V dřívějších kampaních této značky se objevila například herečka Rachel Weisz, Julianne Moore, Carla-Bruni Sarkozy a další. Kampaň se objeví v lisopadu v časopisech jako je například Vogue.

Pohotosource: fashionmodeldirectory.com