Tak se jedna z nejkrásnějších hereček současnosti opět dočkala. Společně se svým manželem, hercem Ryanem Reynolds těší z druhého miminka.
Americká herečka porodila manhattanské nemocnici v New Yorku, nejmenovanný zdroj uvedl, že další detaily ohledně narozeného miminka nejsou známy – ani pohlaví ani jméno dítěte.

Na miminko hvězdného páru se již doma těší skoro dvouletá dcerka James, která oslaví své  narozeniny už v prosinci. Ačkoliv je to teprve pár dnů, což miminko vykouklo na svět, již k němu bylo připuštěno několik přátel Blake, jako například zpěvačka Taylor Swift. Ta se dokonce zúčastnila hereččiny baby shower (oslava očekávaného příchodu dítěte), které dokonce Blake spojila se svými 29. narozeninami.

Nebylo známo, zda pár očekává chlapce nebo dívku, ovšem baby shower se konala v neutrálních barvách – bílé a zelené, nešlo tedy určit, zda pár vůbec o pohlaví miminka ví.

Hereččino druhé těhotenství vyplulo na povrch v dubnu, kdy se objevila na premiéře filmu Woodyho Allena – Cafe Society v Cannes na filmovém festivalu.